Cena i plasman višnje 2016.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Klasika, ko ima visnjeu nizini nece da se nabere med,kome stignu kasno ima da uzme lepe pare. Ajd da bacimo neku opkladu, ja kazem za nishki kraj da ce da krene na 40, a zavrsi na 80 :osmeh:
 
bimmer dali si zadovoljen sa tim rodom. Ja mislim da je slabo.Koliko kg moze da ima po stablu.poz


- - - - - - - - - -

http://fotkica.com/?id=95f96e2d6d74afb92a696f97cc927929

Valjda se sada vidi :sta:

- - - - - - - - - -

Kod nas otkupci daju za sada 0,60 ero centi. Berba krece za tri dana.
 
Ja planiram berbu oblacinske od ponedeljka,cena se ne zna, kao nekih 40 do 50 din, a hladnjaca ne planira da prima visnju do 15 juna..nisu normalni..znacemo danas vise,posle analize na suvu materiju...
 
Sport@ zadovoljan sam rodom. Ti vocnjaci su bili napusteni zadnjih 5-6god,a ove godine se dosta ulozilo da se vrate u normalu. Mislum da cu izvuci prosek po stablu 13-15kg. To je dobro za pocetak.
 
Ako je tacna informacija da je u Strumici 0.6e onda je realno ocekivati koda nas cenu od 60 do 75 dinara.Ranijih godina je bar bila slicna cena sa Makedonijom
 
Cekamo Bimmer da se javi obecao je da ce nesto saznati za vikend.
Ajde Bimmer nestrpljivi smo za bilo kakvu informaciju koja se tice ovog kraja (Leskovac, Niš, Prokuplje, Bojnik)
 
Bimmer moze neka bliza informacija koja hladnjaca startuje sa 50 din?
 
Ako je kod tebe zelena, ne znaci da je svuda tako. Ovde ljudi uveliko beru drugu klasu, od sutra ce se znati cena prve klase!

Visnja je ove godine prerano cvetala i dugo je cvetala, tako da je dosta neujednacena u sazrevanju. Da li neko zna cenu u vasem kraju. U Zajecaru od 10.tog pocinje berba, tek tada ce se znati koja je cena. Kod Vas?
 
Kod nas najavljeno 35 dinara,branje je 18-20 din.Doduse nije precizirano kad ce krenuti otkup jer niko nije zainteresovan za visnju,stoje pune hladnjace neprodate visnje od prosle godine.Tako je kod nas...
 
Nisu zainteresovani malo sutra. Nego pokusavaju da nadju izgovor da obore cenu sto vise.


Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
nisu zaiteresovani,a svuda se traze sezonski radnici za rad u hladnjacama. AKO SU IM PUNE HLADNJACE PA STO OTVARAJU OTKUPNA MESTA,GDE CE DA STAVE TU VISNJU,U DZEP????????
sada nisu zainteresovani jer jos nije masovno stigla i nije krenuo pravi otkup,kada samo jedan pocne da otkupljuje ,videcemo da li nisu zainteresovani
 
Poslednja izmena:
Jos uvek cuti hladnjacari sa cenom,ali kao sto sam rekao u nekom postu ranije,krece sa 50din to je 90% tacna info. A moze dostici 70din,sve zavisi ko je kad bere.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh