Cena herbicida, insekticida i fungicida u vašem kraju

Čim vreme dozvoli...

---------- Poruka napisana u 12:54 ---------- Prethodna poruka je at 12:53 ----------

 
Nikogan na bazi nikosulfuron (motivel, talisman,siran) inače Izraelski preparat a uvozi ga Magan iz Subotice.
 
pa ako mu je aktivna materija nikosulfuron 40g/l onda je to isto što i siran , motivel jer je ista aktivna materija i količina
 
Ja prskam godinama sa tim kopijama motivela (nikogan, talisman, siran, nikon) i nikad nisam imao problema, odrade posao kao i motivel ako njiva nije đžungla od sirka mada i onda dosta dobro odradi ako se radi u split aplikaciji i na vreme.Ja idem sa 0,5 l nikogana ili talismana po kj pošto su jeftini plus 1-1,2l po kj kambia i njiva asvalt.Da dodam, ako radiš u split aplikaciji onda možeš ići sa većom dozom (talisman 0.9l po kj).
 
Odrade kopije dobro samo sto mora veca doza od Motivela,nista ispod 1,25lit,za sirak iz rizoma cak i vise.
 
Ljudi ajde molim vas kom nije problem da se raspita za cenu KORDUSA.Ovde kod nas ga nema po poljoprivrednim apotekama,a meni juce doneli i rekli u utorak ce cenu da mi kazu?
 
Danas kupio neke 'erbicide.
Laudis 2300 din/lit. pakovanje 5 lit.
Equip 1650 din/lit. pakovanje 10 lit.
Pulsar 4700 din/lit.
Harmony 1000 din/8 gr.
 
Nazad
Vrh