Cena herbicida, insekticida i fungicida u vašem kraju

Prošle godine sam platio Pulsar 4700din sa čekanjem pa kad platim.Tako da mi ovo za keš izađe dosta skupo.U hemoslaviji je danas pulsar 4988din/litar.
 
Pulsar je, do sad po meni, neprevaziđen herbicid za soju, ali je ekonomski ubedljivo najskuplji.
 
Pre neki dan sam uzeo callisto 0,25 litarsko pakovanje po 2748 dinara.Ovo je od prošle godine ,novog još nema.
Treba da kupim još jednu količinu nekog srestva sa dicambom.Jedan dobavljač mi reče da će imati coloseum ili neki sličan naziv.Da li je neko čuo za ovaj herbicid ,gugl mi nije pronašao takav herbicid .
Do sada sam kupovao herbicide po cenama:
Laren............285 din/10g
Acetosav.......493 din/l
Stomp...........838 din/l
Nikosav........ 820 din/l
Zeazin...........475 din/l
Glifosav.........270 din/l
Goal .............2400 din/l
Globus...........1100 din/l
Maton ........... 670 din/l
 
Komso,colosseum je chemical agrosave dikamba!
Evo sta pise u katalogu od iste za pomenuti preparat:
Visoko selektivni translokacioni herbicid koji poseduje i relativno dobro delovanje preko zemljista,po cemu se znatno razlikuje od preparata na bazi 2.4D,sa kojima je po simptomima i spektru delovanja vrlo slican,a od kojih je u odnosu na kukuruz selektivniji.
Aktivna materija:
dikamba578g/l DMA(480g/l ciste kiseline)
 
hs6gc3.jpg
 
dobre cene na 1 litri sekatora 2 crvene zarada a na laudisu i equipu po 500 dinara.
deranje kože šta reći
 
koje su cene calista,celarisa,celebriti plus jer ih sem calista kod mene niko i nema
kod mene calisto 11700,00 din litar a 0,25l 3180,00, a fokus ultra 2205,00 litar cena je u hemoslaviji
 
Laudis 2200din/l (pakovanje 5l)
Rimex (Tarot) 100g 2400din
Monsoon Active 2350din/l (pakovanje 5l)
 
Nazad
Vrh