Cena goriva

A ko vadi uzorak iz rezervoara? Ja moj čep ne mogu da odvrnem rukom, ozbiljno, bez zezanja. Blesav neki navoj, rukom zavrnem a ključem za filtere odvrćem.
 
Sudija toliko azuran pa zakazuje kontrolu rezervoara danas za sutra. Dogodi se ubistvo, sudjenja, pa proces, svedoci, iskazi, ponovno sudjenje i na kraju nikome nista zastareva.......E zemljo.......
 
A kada kod njih počinje zima, gorivo sam kupio u decembru mesecu.
Subvencija po hektaru, koju nam trenutno obećavaju, jeste manja od akcize na gorivo (54,86 din/lit) koju platimo prilikom kupovine, a koje je potrebno za obradu tog hektara, i država nas kao subvencioniše ...
 
Da li ce biti dozvoljena upotreba biodizela sada kad krenu ove kontrole?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi zar ne vidite da u zadnjih 3-4godine ne ulazu skoro nista u ratatstvo sto se tice subvencija, sad dizu stocarstvo ustvari pokusavaju sa subvencijama, ova situacija kakva jeste u ratarstvo ne cudi me samo da ne bude jos gore a tako ce sugurno biti kad cemo biti primorani da daamo tajkunima ili strancima da rade nasu zemlju jer je nas Vucic skroz upropastio


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Upravo me zvali iz NISa i pitaju dali sam zainteresovan za kreditnu karticu za kupovinu goriva. Na ovako skupo gorivo da me izadje još skuplje? Sramota šta nam rade.
 
Ljudi zar ne vidite da u zadnjih 3-4godine ne ulazu skoro nista u ratatstvo sto se tice subvencija, sad dizu stocarstvo ustvari pokusavaju sa subvencijama, ova situacija kakva jeste u ratarstvo ne cudi me samo da ne bude jos gore a tako ce sugurno biti kad cemo biti primorani da daamo tajkunima ili strancima da rade nasu zemlju jer je nas Vucic skroz upropastio
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta se cudite,ignorisanje je pocelo za vreme ministrovanja Glamocica a i sad se nastavlja posto je ostao savetnik AV za poljoprivredu.....a Glamocic stocar po profesiji
 
Nikako nikom da dodje iz dupeta u glavu da je poljoprivreda jedna celina i da ne mozes jednu granu seci a drugu negovati bez dugorocnih posledica.
To vazi za ove i za one pre njih, i one pre njih itd.....
 
Nije vezano za cenu goriva nego me interesuje koji je sad aktuelno gorivo koje je dozvoljeno držati u rezervarima neko specialno ili može i dalje ED.
 
Možeš ti držati gorivo koje hoćeš u rezervoaru koje je sipano na pumpi tj oni gledaju markere u gorivu. Svercovano gorivo ih nema.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Taxi petrol je oko 130 din.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Da, sve je legalno.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh