Cena ARENDE u vasem mestu???

Kada isplatim ove moje arende po 30e za 1kj.Ostace mi novaca taman da uzorm tu istu zemlju za dogodine.Dobra cena arande a jos bolji prinos...
 
Da neces da dodjes da radis?Od 10 kj voda je lezala na celoj parceli do 15 maja.Kako se povlacila ja sam tako sejao kukuruz i na jednom delu soju.Posledje je posejano 12 juna a 2kj. nisam ni sejao posto je bilo vode do 20 juna.Zanimljivo!!!
 
Pa lepo kazi da je u pitaju jezero, cisto da bude jasnije.

a ima li vetra na toj parceli?možda može da se napravi VENECIJA pa sa onim gondolama pare da se uzmu ih kolike :)

- - - - - - - - - -

Pa mozda se javi i napise koju rec i o toj zanimljivosti.Mozda je jeftinije uzimati zemlju u arendu sa one strane grane.Koliko sam ukapirao tu je njiva do njive,jedna u srbiji druga u rumuniji:osmeh:
Mozda je kao izmedju Belorusije i Litvanije zicana ograda,jos samo da puste struju:osmeh:

a na mesecu samo ogradiš kolko si hteo i oreš
isto i na ovim obližnjim planetama :)
 
Ponekad je dobro imati brdovit kraj bar ne deru za arendu, koji god kvalitet zemljista cena je ista....tako je od vajkada....4kg po aru :)
 
U Crepaji pocelo da se trguje po 200 evra ,i sve na dodjem ti verujem da zakes moze i nize.Ima jedan je kupio po skoro 300 evra ali to su ekstremi kojih je malo
 
Vlado ako mene pitas ja ti to ne znam jer vazdan kad odem na pijacu ljudi kukaju kako nemaju racuna da je sade, pa me bese sramota da ih pitam dal rade pod zakup,da ne svate pogresno
 
Nazad
Vrh