Case

Nebi im išla tako prodaja kako ide da je to žvaka neka,nose ko Alve pogotovo 125-ice.Nemogu da navuku dovoljno koliko ima već kaparisanih,cene su O.K.,nisu napumpane...:ppozdrav:
 
Ima tu jos par stavki koje se spolja ne vide ali njih ne smem da spominjem.Dogovor je dogovor

Spajki druže, reci ti nama onako pošteno, jel si ti dobio uz njega i alat tj; gedore čisto onako da ti zveckaju u kabini......:osmeh:
A ujedno ti i čestitam na izboru i da se brzo isplati.....:ppozdrav:
 
Plavi su 47500 +pdv. Za kes ide malko cena dole. 0% kamata. Troškovi obrade dal 1% ili kako već. Drugar uzeo 6050, napravio 70tak sati i zadovoljan je. I nas je na 60tak sati. Mocan je zapravo.

Spajki cestitam. Da dugo sluzi.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Necu biti u 5 kupaca niti u 55, ali me nervira sto svaki traktor ima pocetnu cenu i sve je kao na pijaci, a krajnja cena niko ne zna sta ce biti (zna prodavac do koje sume ce spustati). Ljudi koji dodju i kazete im to kosta 50k a koji nisu imali prilike da znaju sa kime trguju ce reci dobro i platiti. Oni su u toj situaciji prevareni, jer je realna cena 45k. Ljudi u selu su kupovali plavi traktor pre 10+ godina kada niko nije ni video jos NH i cenu koju su mu rekli oni su platili. Posle su iz price saznali da su se trebali cenkati... Isto me to nervira ne samo sa masinama, vec i sa hemijom, semenima, djubrivima. Cena u radnji vazi samo za budale, ostale cene se pregovaraju iza vrata.
Sve je to trgovina, kao i u poljoprivredi nekad si prinudjen da robu extra kvaliteta das ispod cene samo da ode, a nekad istu robu prodajes cele godine istom coveku npr komsija kupuje kukuruz od tebe i tokom godine se menja cena a ista roba i isti kupac.
 
I mi smo se ponovili jednim CASE-om... :)
6GGJVC6.jpg

3bMRY4i.jpg



Sent from mTalk
 
Ne samo to, suludo je da ga vuce napred a traktor se celim trupom naslovio na silaznu masu.Na kraju sam izasao u rikverc.
 
Nazad
Vrh