Case

Ebem ga ako tebi treba objasnjavati.Ti definitivno neces biti u prvih pet kupaca...
 
Živo me interesuje šta koliko košta od dodatne opreme,možda se nisam najbolje izjasnio.:ppozdrav:
 
Znam za taj konfigurator ali to nema veze sa ovim našim cenama...I više ne daje traktor sa Euro 3 motorima to jest bez Adblue-a.:ppozdrav:
 
Ima tu jos par stavki koje se spolja ne vide ali njih ne smem da spominjem.Dogovor je dogovor
 
E to nevolim ni ja ni još puno mojih kolega s kojima smo pričali,da za svakoga druga cena ili oprema za iste pare.I pričamo o ljubaznosti ovde,osećaš se prevaren i usran kada čuješ da je neko dobio isti taj traktor ili mašinu pod drugim uslovima.:ppozdrav:
 
Tako se osecas zato sto ti nije bitna ljubaznost i strucnost prodavca. Svi ti pricaju, a ti teras po svome. Valjda ti sad jasno o cemu se radi?:ppozdrav:
 
A ti si malo pobrkao lončiće...Džabe neko ljubazan s tobom ako ti utera kajlu na drugu stranu,samo sam to hteo reći...aj zdravo:ppozdrav:
 
Upravu si.
Vidi(te) ovako,mene ne tangira jel prodavac ljubazan,jel ima danas problem sa šefom sa ženom,jel ustao na levu nogu ili obuko crvene gaće naopačke pa ga stežu ili zna ili ne zna svaki šraf ili dugme za čega služi na mašini.Dobijaš uputstvo pročitaš i ako imaš nejasnoća i tad,pitaš nekog od njih ko zna,mada po meni najbolje uvek uzeti par adresa ili telefona od njihovih predthodnih kupaca,korisnika,i tu se dobija prava informacija,i mene zvali x puta ljudi u vezi nekih mašina koje posedujem ja ono što sam znao mane,greške,prednosti podelio sam sa njima.Meni uvek je najbitnija mašina koju kupujem da završava posao za šta ga kupujem,znači ja treba da znam šta kupujem i za čega a ne prodavac...i nebi nikad se predomišljao zbog možeš misliti ljubaznosti ili stručnosti prodavca.I ako je neljubazan pa ima valjda još ljudi u toj firmi obratiš se nekom drugom i iskuliraš od tog momenta "neljubaznog prodavca"...Meni je još bitnije da ako se odlučim za neku mašinu i kupim,i ako mi zatrebaju kasnije da mi izađu u susret a ne med i mleko sa starta da bi kupio samo mašinu od njih a posle ktj...Možda bi se okrenuo i ja ako bi tu istu mašinu ili sličnu prodavali na još 5 mesta,ali nije tako...A prodavci ko prodavci danas su tu sutra su u drugoj firmi i opet se sretneš sa njima negde i opet nekupiš mašinu zato što je "on" tu...:ppozdrav: A to je samo moje mišljenje i nemora da bude da sam u pravu...

- - - - - - - - - -

Rodjeni moj svi forumasi koji mi se jave u narednih 19 dana a ukoliko su voljni da cekaju kao Spajici, dobice istu cenu. KOga tacno zanima zasto ovaj traktor nije iste cene kao plavi nek mi se javi na sajmu objasnicu mu. I crveni i plavi.
E to nevolim ni ja ni još puno mojih kolega s kojima smo pričali,da za svakoga druga cena ili oprema za iste pare.I pričamo o ljubaznosti ovde,osećaš se prevaren i usran kada čuješ da je neko dobio isti taj traktor ili mašinu pod drugim uslovima.:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

A kod tih koji uteruju kajlu nemoj da ides. :) salim se naravno. Ono sto si u pravu ne treba ljubaznost prodavca da bude presudna nego da ti objasne sta placas. A rodjeni moj traktor sad kosta kao danak u krvi pa je red da dobijes objasnjenje. A kod prodavaca koji odmah pocnu da pljuju druge nemoj ni da ides jer taj ne zna da objasni ni svoje ni tudje.
A ti si malo pobrkao lončiće...Džabe neko ljubazan s tobom ako ti utera kajlu na drugu stranu,samo sam to hteo reći...aj zdravo:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Samo ti kuvaj
Nema sta da se kaze za Pumu. Jedina moja mala zamerka je sto steyr ima mnogo vise radnih svetala napred.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

- - - - - - - - - -

Jesmo druze moj. Na kraju smo morali. Malo koji je bio jednak sa podatcima iz dokumentacije i imali smo prilicno problema sa tim. Sad kad god mozemo izmerimo i snagu i tezinu.
Vi ste verovatno u vasoj cenjenoj firmi svaki zaprimili tako sto ste premerili tezinu i naravno ne dajete krive podatke o tezini i snazi, vec 100% tacne i proverene.
 
Necu biti u 5 kupaca niti u 55, ali me nervira sto svaki traktor ima pocetnu cenu i sve je kao na pijaci, a krajnja cena niko ne zna sta ce biti (zna prodavac do koje sume ce spustati). Ljudi koji dodju i kazete im to kosta 50k a koji nisu imali prilike da znaju sa kime trguju ce reci dobro i platiti. Oni su u toj situaciji prevareni, jer je realna cena 45k. Ljudi u selu su kupovali plavi traktor pre 10+ godina kada niko nije ni video jos NH i cenu koju su mu rekli oni su platili. Posle su iz price saznali da su se trebali cenkati... Isto me to nervira ne samo sa masinama, vec i sa hemijom, semenima, djubrivima. Cena u radnji vazi samo za budale, ostale cene se pregovaraju iza vrata.
 
Da se razumemo,ja sam se u Nemackoj sa svabom vise cenkao za polovnog Case-a i veci popust dobio nego ovde za novog.Cenu vise nikome necu komentarisati,niti opremu,ni javno, ni na pp.Kris,ni detetu se ne daje cucla dok ne pocne da se buni,zar ne?Sto bi ti neko pustio cenu ako ti to ne trazis?Tako je sa hemijom,tako je sa gorivom tako je sa semenom,tako je sa svom robom koja ima kupca i prodavca.
 
Bojane nije bas tako. Ali mogu da ti objasnim ako zelis. Nije to ravna linija i retko zavisi od prodavca. Prodavac mora da zna sta sme da bi kupac bio zadovoljan a da pritom ne dobije otkaz. I bivsem IKR to nije bio slucaj tamo je smelo samo to sto A.K kaze i to je to. I onda prodamo 110-90 za 33000 eura pozajmimo od tog coveka traktor za sajam a on doje i kaze zalepi na traktor 3000 eura popusta. Ko se u tom slucaju oseca jadnije (ako si iole covek) kupac ili prodavac.
Necu biti u 5 kupaca niti u 55, ali me nervira sto svaki traktor ima pocetnu cenu i sve je kao na pijaci, a krajnja cena niko ne zna sta ce biti (zna prodavac do koje sume ce spustati). Ljudi koji dodju i kazete im to kosta 50k a koji nisu imali prilike da znaju sa kime trguju ce reci dobro i platiti. Oni su u toj situaciji prevareni, jer je realna cena 45k. Ljudi u selu su kupovali plavi traktor pre 10+ godina kada niko nije ni video jos NH i cenu koju su mu rekli oni su platili. Posle su iz price saznali da su se trebali cenkati... Isto me to nervira ne samo sa masinama, vec i sa hemijom, semenima, djubrivima. Cena u radnji vazi samo za budale, ostale cene se pregovaraju iza vrata.
 
Rodjeni moj svi forumasi koji mi se jave u narednih 19 dana a ukoliko su voljni da cekaju kao Spajici, dobice istu cenu. KOga tacno zanima zasto ovaj traktor nije iste cene kao plavi nek mi se javi na sajmu objasnicu mu. I crveni i plavi.
:osmeh:Rođeni nije nama toliki problem da čekamo vas,veći je problem vama da čekate nas...::novac:: A to je kod plavih malo pojednostavljen sistem za čekanje ili grešim...0% :cvetic:
 
Gledajte banka mora da zaradi i to je normalno. Ako su izboksovali od fabrike bolje cene i u toj razlici da se plati banka to je ok. Kod nas je stiglo 2 NH pre nekih pola godine na tu foru 0% kamate.
 
Nazad
Vrh