Case

@galicije evo na primer ja cenim to sto pises u ovoj temi, iako ja licno nemam nikakvog dodira sa case masinama ali verujem da je princip rada tih powera I toga sto objasnjavas ovde na forumu generalno veoma slicno na svim traktorima i mislim da zbog jednog pojedinca netrebas se nervirati i odustati u nameri da nekom pomognes jer oni koje to zanima njima mnogo znaci.
Ida na soluciju kao na reklami "ja vam kazem kako treba a vi kako hocete". I uzivaj......

Послато са C1905 уз помоћ Тапатока
 
@galicije evo na primer ja cenim to sto pises u ovoj temi, iako ja licno nemam nikakvog dodira sa case masinama ali verujem da je princip rada tih powera I toga sto objasnjavas ovde na forumu generalno veoma slicno na svim traktorima i mislim da zbog jednog pojedinca netrebas se nervirati i odustati u nameri da nekom pomognes jer oni koje to zanima njima mnogo znaci.
Ida na soluciju kao na reklami "ja vam kazem kako treba a vi kako hocete". I uzivaj......

Послато са C1905 уз помоћ Тапатока
to što on piše imas na svakom UK.forumu,on se samo maltretira da to prevede na guglu pa jos da prepise na cirilicu :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Zna li neko cene novih traktora serije Farmall JX 80 i Jx110 sa osnovnom opremom, kao i cenu modela Farmall 115U? Poslao sam email ovima iz titana pre nekoliko dana, ali ih izgleda mrzi da odgovore.
 
I kod mene počinje da zatrzava,verovatno je u pitanju uzemljenje.Kanda će me uskoro povezati sa istom!:spavam:
 
Zna li neko cene novih traktora serije Farmall JX 80 i Jx110 sa osnovnom opremom, kao i cenu modela Farmall 115U? Poslao sam email ovima iz titana pre nekoliko dana, ali ih izgleda mrzi da odgovore.

Cena za jx110 je 32 000+pdv, a za 115u 46 000+pdv. Sad ne znam da li jos uvek imaju akciju za maxxum125, cena sa akcijom 47 000+pdv, a 10ks za iste pare nije malo...
 
Ima razlike u odnosu na jxu,zato je i skuplji.Inace,mislim da vise nema farmal u serije,uskoro joj stize zamena...
 
Po meni kao sto je i kolega silver2010 napisao, najbolje da se licno ode, posto preko telefona je druga cena a kad se pojavite tamo odmah druga prica. I sto je najvaznije sto vise cenkanja!!! Njima je u interesu da se vrti prodaja, cak su spremni da daju ponudu koja se ne propusta samo da kupite neki njihov traktor... tim recima nam se obratio jedan prodavac da ga sad ne imenujem...
 
Jeste bio sam jednom kod njih mozdo je njima u interesu da prodaju ali ljubaznost sigurno nije. Ili sam ja pak ima srece da na takav prijem.naidjem. Mada nije samo kod niih takav slucaj. I kod drugih proizvodjaca tj prodavaca stvarno ko da sam dosao da kupim paklu cigareta a ne masinu od 30 40 50k evra.

Nada poslednja umire.
 
Oni kontaju ako je već neko došao kod njih,da zna šta hoće...ipak znaju oni šta imaju na placu.:ppozdrav:
 
Ja ako naidjem na neljubaznost prodavca,pogotovo ovakvih stvari ,od njega vise ni šraf jedan necu kupiti pa da je zadnji na svetu.U to se jedan prodavac mehanizacije iz jedne velike dilerske kuce uverio.Ipak su oni tu zbog nas,i to treba da ukapiraju a shodno tome i da se ponasaju.
 
Jeste bio sam jednom kod njih mozdo je njima u interesu da prodaju ali ljubaznost sigurno nije. Ili sam ja pak ima srece da na takav prijem.naidjem. Mada nije samo kod niih takav slucaj. I kod drugih proizvodjaca tj prodavaca stvarno ko da sam dosao da kupim paklu cigareta a ne masinu od 30 40 50k evra.

Od mehaničara iz jedne konkurentske kuće sam čuo da ljudi previše očekuju od mašina koje koštaju 30, 40, 50 hiljada evra. Kaže da to nisu nikakve pare.:haha:
Nisam jednom video da se radnici renomiranih firmi ponašaju bahatije od njihovih vlasnika i direktora.
 
Po meni kao sto je i kolega silver2010 napisao, najbolje da se licno ode, posto preko telefona je druga cena a kad se pojavite tamo odmah druga prica. I sto je najvaznije sto vise cenkanja!!! Njima je u interesu da se vrti prodaja, cak su spremni da daju ponudu koja se ne propusta samo da kupite neki njihov traktor... tim recima nam se obratio jedan prodavac da ga sad ne imenujem...

Dace ti on neki traktor aj da kazemo ispod cene ali opet nije on na gubitku nego ti koji kupujes,on ce sa ti uvali neki ispod cene ali budi siguran da ce ti nesto skinuti sa njega ili neku opremu ili nesto hoce, kazem to jer upravo poznajem takvog coveka i znam ga dosta dobro cak smo i dobri prijatelji pa mi on licno priznao kako i sta se radi


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Stiglo malo pojačanje pred sjetvu . Limarija za farbati , gume prednje ćelave ima još nešto za srediti , ali dobar u suštini . Odma ga utjero u blato da probam vuču i blokadu.

20170318_173614_zpsc6bxonun.jpg
 
Nazad
Vrh