Case

Braso moj ala je tu sve ogrezlo u ulju pravo je cudo da tu bilo sta i radi a da se ne upali.
 
Namestio se ko maneken :osmeh:

IMG_20160403_154243.jpg


- - - - - - - - - -

galicije83,evo ti domaći,pa sa ove slike skini logo,da se ne vidi,a inače na onoj slici se JAKO vidi da je nešto bilo :osmeh:
 
Немам нешто времена да се бакћем око тога, али ћу то одрадити за који дан, чим уграбим слободно време за играње у фотошопу ....а дотле уживај у својој сличици:osmeh:
 
Ne znam ljudi case je stvarno kao brend vrhunski. Ali bio skoro u Titanu da se raspitam za farmmal110 ks i da ga vidim. I stvarmo korektno to dosta deluje za 34k + pdv, zamerka ide na plastiku blatobrana previse mi nekako kruta deluje da bi pukla i malo manjem udarcu. Pitam ja za neku opremu,kaze prodavac e to imate u onaj od 115ks. Ali taj se na pravi u Turskoj. Reko koja je cena za taj model.? Rece da je negde 46k da vas ne slazem.Ja ostao malo zapanjen,u nastavku objasni on meni ali tamo Ide drugi tip motora i ps menjac jos svasta drugo u odnosu na ovaj Made on Turkey. E sada da li vredi platiti toliko vise para za EU model. Mada rece mi da ce i modeli iz Turske moci da se pazare kada ipard dodje tj ako dodje.

Nada poslednja umire.
 
Slabi su i sa novim modelima. Meni se cini da kriziraju. A ovo sa kvernelandom da im je jedan od pokusaja da poprave stanje.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Slabi su i sa novim modelima. Meni se cini da kriziraju. A ovo sa kvernelandom da im je jedan od pokusaja da poprave stanje.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
Opekli su se oni sa onim americkim masinama Great Plains,skupe su bile jako.Ma video na sajmu oni pre su rodavali za sajam skoro svaki traktor koji je bio izlozen tu na sajam,al ove godine svega 2-3 masine.A i komercijalisti su neki noviji koji ne mogu da se uporede sa starijim koji su bili u bivsi Vait.

- - - - - - - - - -

Slab je Titan, ne Case. Case kao brend napreduje samo tako.
U pravu si,ja gledam u rumuniji jer idem tamo par puta mesecno i vidim da se novije modele imaju cak i novog optuma,ja bio ubedjen da ce biti izlozen na sajmu optum i posle sam se raOcarao kad sam video sta imaju.
 
Bio je optum. Samo u beloj boji. Pod drugim nazivom.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh