Case ih

Jel ste mozd gledali onaj 2366 sto je od nedavno na oglasu? 1660 iz Sahkasa sam bio i ja da vidim, neverovatno da su na njemu jos uvek svi delovi fabricki, lanci jos uvek crveni, jeste da su pred zamenu, ali to samo govori da stvarno ima 3000 sati motora, farba u bunkeru jedva skinuta, ako i dodje do neke hitne potrebe za masinom i on nam je neka od opcija.
Bolja je opcija kupiti kombajn sa 4 000 rs na kom su potrošni delovi promenjeni i miran si još 2000 nego kupiti sa 2 000 i uložiti u remont.Moje je mišljenje..
 
Ti axialci su dobri dok su novi. Remont je strasno skup. Po mom misljenju klasican kombajn sa slamotresima je mnogo bolje i jednostavnije resenje. 8 sina na dobu kostaju 500 evra max. To kad se promeni kombajn podivlja. Na aksialcu kad zamenite to sve sto je ekvivalentno sinama treba vam 5000 erva. Dok izbalansirate rotor i jos po koju stavku uradite lako dodjete do 10000 evra za remont.
U neki Claas kad bi ulozili 10000 evra dobili bi nov kombajn.
Al neko voli da se 'fali kako u kukuruzima "jede malu decu" 😏
Inace 8 sina za lexiona kosta 135 hiljada :haha: Juce zvao da pitam u almex
 
To su poljske sine JAG delovi. Odlican odnos cene i kvaliteta. To su u stvari isto originalni delovi samo ne idu sa zigom.
 
Ja zvao za megu informativno, Almeks par sina 26.000 (3 para ide) peki belt 30.000 svih 6 sa sarafima i 10% popusta do kraj januara. Almeks takodje ima neke zamenske 24.000 svih 6. Kolika je dubina novih sina? Kada su sine za menjanje, sa kolikom dubinom?
 
Ja zvao za megu informativno, Almeks par sina 26.000 (3 para ide) peki belt 30.000 svih 6 sa sarafima i 10% popusta do kraj januara. Almeks takodje ima neke zamenske 24.000 svih 6. Kolika je dubina novih sina? Kada su sine za menjanje, sa kolikom dubinom?
Nove su 12mm za zamenu su na 6mm mislim kod Claasa.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh