Case ih

Da Same tako je a nisam bio.
Ivanz kolko znam kod njih se ne mijenja nista samo se spusti za soju a digne za kukuruz . 5 minuta posla

vidio sam da postoji kukuruzna korpa i korpa za pšenicu, mjenja se bočno, puno puno lakše nego kod klasičnog kombajna.....
 
Da li se ubacuje treci klip na grlu ako se nosi sestoredni sklopivi kukuruzni adapter za 1660?

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Zna li neko cemu bi ovo moglo da sluzi ? Drzac za taj tresač ili šta ? Nigde do sada nisam video to. 2166 je u pitanju.
3601f4e2dc6143246b662fc9884dbe90.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja bih rekao da je taj deo naknadno i nefabricki ugradjen.Po boji bih rekao da je ispod ova cetiri srafa bio obican L profil.On izbacan a ubacena ova modifikacija kao naknadno ojacanje i rasterecenje.I moram da priznam da je dobro konstruisano lepo rasporedjuje opterecenje.To je ono sto sam mogao uvideti po slici.
 
Isto to smo i mi zakljucili. Ali reko mozda je neko vidjao to negde, pa da potvrdi. Bas su profi odradili. Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ovdje ima netko ko popravlja i dobro se kuzi u case kombajne, da bi htio ici pogledati jedan kombajn??
 
Case 1480, heder 3,7m i kukuruzni 5 redi....

Neznam nista o tom kombajnu, a ovdje kod mene ga nema nitko, pa bi volio da pogleda netko ko se dobro razumije.....covjek prodaje i kupuje veci i noviji....
 
@ivanz esi resio sta za kombajn ?


Treba li nekome 2166 u odlicnom stanju od
poljoprivrednika iz Francuske ? Nudi se povoljno. Stricevima se nudi ali nisu zainteresovani za sad.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam jos nista, bojim se uzeti, jer jos da je klasican kombajn, onda bi i znao pogledati, ovaj neznam......a nema nitko ovdje da ide samnom, i da se kuzi u takav kombajn.....

Prije par mjeseci sam gledao deutz axial, isti kao duro dakovic 1620, motor v8, samo ima axialni bubanj i najvise je radio kukuruz, rama pucana, vjerojatno od rotora koji nije bio u balansu, i tako, jos varen na xy mjesta, pa mislim da tu nema srece
 
Kao i svaki kombajn, treba naci dobar kombajn. Ocuvan i dobro odrzavan.

Stricevi su dugo trazili da menjaju Zmaja 142, bili su kod nas da probaju Kejsa letos, culi su utiske od nas. I resili da uzmu Case i oni. U temi o ponovama sam okačio jednu sliku. Evo i ovde koja. Slike su iz Francuske.
4e3f919255da89d703e0e9ef5e932d9e.jpg
33bac5d4ffd8d94cda2515ed2bbb0e0d.jpg
0af4976c29289d9cfd07b4d2bbbec5f2.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh