Bora

Odg: Bora

Ok Savo,razumeo sam te,to ipak nije na obilaznom putu oko Rume,kuda sam ja prošao.To je nekad bio glavni put za Novi Sad,dok nije urađena obilaznica oko Rume :cao: Sad znam,pa sledeći put svraćam :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Bora

instamenkovic je napisao(la):
::svaka cast:: za oko sokolovo,tu su i tegovi za tockove,posto je Zadrugar poznat po skakanju.Mislim da si napomenuo u nekom postu da postoji neka caka protiv propinjanja,mozes li da objasnis koja?A Hanomag je 1971 i ima 35 KS.Kako podnosite ovo :cool:, treba malo :kisa:, :cao:
Post je spojen: [time]1277186581[/time]
_________________________________________________
@Instamenković,Zadrugar je poznat po tome,da se lako propinje.Tegovi tu skoro ništa ne pomažu.Jedino efikasno rešenje je takozvano,sapinjanje.Aradi se ovako,jedan kraj lanca,veže se za prednji vučnik,zatim lanac provući ispod traktora,i taj drugi kraj vezati negde na polovini rude od prikolice.E tako Zadrugar može izvući pun njegov maksimum bez propinjanja.Jedina mana ovoga je,nemože u krivine ::namigivanje:: :haha: :haha:
 
Odg: Bora

Ovako su bili parkirani traktori,prošle godine.Dizao sam sprat na kuću,dvorište puno materijala :cao: ::namigivanje::
Post je spojen: [time]1277532538[/time]
_________________________________________________


Uploaded with ImageShack.us
 
Odg: Bora



Uploaded with ImageShack.us @Zokidrum,ovo je mačor :haha:
Post je spojen: [time]1277710753[/time]
_________________________________________________
@Galki,nije mačka,obadva su mačori.Kastrirani su i žive u kući zato su tako debeli :haha: :haha:
 
Odg: Bora

@Galki,nije mačka,obadva su mačori.Kastrirani su i žive u kući zato su tako debeli :haha: :haha:
[/quote]
ne trose se :haha: :haha: :haha:
 
Odg: Bora

mladenmaso je napisao(la):
@Galki,nije mačka,obadva su mačori.Kastrirani su i žive u kući zato su tako debeli :haha: :haha:
ne trose se :haha: :haha: :haha:
[/quote] @Mladenmaso,baš tako,ne kreću se,a i nemaju se.....ne nagone ::namigivanje::
zokidrum je napisao(la):
Kastrirani... sto je sigurno, sigurno........ :cao:
@Zokidrum,ovako su jako mirni i pitomi,a kad ih pustim napolje,obo'avaju da [vrljaju po mom CX-u :cao:

Uploaded with ImageShack.us
Post je spojen: [time]1277930265[/time]
_________________________________________________
 
Odg: Bora

Danas mi dolazio naš član Kosjerac,iz Kosjerića,da vidi moje traktore.Slike nisam u mogućnosti,da postavim u ovom trenutku,biće kasnije. :cao:
 
Odg: Bora

Zblizavamo se, zblizavamo.... Lepo, lepo... Jedna velika porodica ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
Odg: Bora



Uploaded with ImageShack.us Evo slike:u sredini sam ja,a ovaj desno u prugastoj majici,je naš član Kosjerac,i treći je njegov brat.Došli su iz Kosjerića da vide moje traktore ::svaka cast:: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1278160744[/time]
_________________________________________________
Danas u povratku sa Rumskog vašara,tj.malo pre dosao mi naš poznati,i omiljeni forumaš Savoris.Želeo je da pogleda moju mašineriju :ppozdrav: ::svaka cast::
 
Odg: Bora

Gospodine Boro imam za vas samo reči hvale a pošto nemam foto aparat ni kameru ne mogu da budem aktivan kao ovi dečaci ali potrudiću se da u dogledno vreme i ja uzmem učešća na ovom forumu.
Pozdrav svima :cao:
 
Odg: Bora

bio upouznao Boru , zavirili u svaki ćošak gdje god se nalazi kakav komad željeza
sa čovjekom se uvijek može naći zajednička , žao mi je što nismo imali malo više vremena za ::prica::
ali dovoljno ::namigivanje::
čovjek prva liga :D :D :D
 
Odg: Bora



Uploaded with ImageShack.us A evo i slike od juče.tokom Savinog boravka kod mene.Neznam kako da vam opišem Savu,možda u najkraćem,što očima vidi to i napravi svojim rukama.Divan drugar,veoma neposredan i komunikativan,ali svaka mu je ko u Njegoša.Da ne preteram,ali otprilike Savo je takav :D ::svaka cast:: :ppozdrav: Zaboravih reći,ja sam prvi sleva,Savoris u sredini,treći je Savin rođak ::namigivanje:: ::namigivanje:: ::namigivanje::
 
Odg: Bora

za Njegoša pretjera brateeeeeeeee :haha:

što neko zapazi na slici , oko mene ljudi sa prugastim majicama za trenutak sam pomislio da sam u zatvoru :haha: :haha: :haha:


e da a nemogu da ne pohvalim čovjeka što mi otišao do jedne firme i provjerio do kada rade a ja u žurbi da stignem na vrijeme nisam imao kada da skrenem negdje da zamijenim evre u dinare i kada sam došao u tu firmu mani fali dinara a i Boro je došao izgleda sa namjerom da zadrži prodavačicu ako ne stignem na vrijeme ::svaka cast::
ali cijela poenta priče je što sam i prije zvaničnog upoznavanja dobio od čovjeka pare na zajam dok ne upecam mjenjačnicu :D
 
Odg: Bora



Uploaded with ImageShack.us
Post je spojen: [time]1278793365[/time]
_________________________________________________
Danas malo preparkirao traktore,iskontrolisao ulje gume itd. :haha:
 
Odg: Bora

У четвртак 15 Јула,долазила ми екипа из Телевизије Шабац.Снимили су кратку репортажу,о мојим тракторима.Прилог су емитовали,у 15,17,19 и 22Н,затим у јутарњем програму до 10 сати.Ако је неко гледао,признаћете био је занимљив ::namigivanje:: Звали су ме из Телевизије,кажу да је доста људи звало и тржило адресу.До сада их је долазило да гледају двадесет и троје.Обећали су ми нарезати на диск,ако испоштују то,онда ћу ја поставити овде да сви видите.Оно што је интересантно је,да ипак доста људи воли да види такве ствари :haha: :haha: :haha:

Uploaded with ImageShack.us
 
Odg: Bora

Ма јок,нисам рекао ни пола што сам требао,а било је и то у плану ::lose:: Јбг.збунио сам се,онај са камером.чини ми се оће у очи да уђе.Али бар се нисам,излупетао шта било :haha: :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh