Blizi li se kraj sveta?

Odg: 2012 kraj sveta

Ma vala neka bude i taj "smak sveta" i onako mi se zgadio ovaj zivot.... Mozda posle bude bolje na "onom" svetu..... ::namigivanje::
 
Odg: 2012 kraj sveta

kakav kraji sveta . Idite na sait Zeitgeist - The Movie
Tamo cete lepo svatiti ko kako tomaci to
 
Odg: 2012 kraj sveta

Verovali ili ne banket i oprostaj je 20.12.2012 jer 21 je Fajront.
 
Odg: 2012 kraj sveta

peto1 je napisao(la):
Verovali ili ne banket i oprostaj je 20.12.2012 jer 21 je Fajront.

Auuuu taman da proslavim 19. pa 20. sa vama, bice gadno ako upekne minus ko sto zna oko Nikoljdana, a moze biti i neke mecave, smrznucemo se.... :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: 2012 kraj sveta

Neka bude onako kako mora biti i kako nam je napisano.To je božja volja ne naša.
 
Odg: 2012 kraj sveta

pidikanac je napisao(la):
pa jel ti veruješ više tuđim rečima ili svojim očima
Ja samo zdravo razmisljam ,a ako ce kisa da me omete u razmisljnju onda jbg .
Ima tu svega menjanja klime i toga menjace se i nase navike kad je susa nevalja kad je kisa nevalja bila kisa i 76 kaze cale iseljavali su okolna sela pa sta sad to nam je sto nam je ,zivot nekom majka nekom maceha .
Sami su krivi neki sto krkaju 220 kg semena zita na kj i 160 kg ureje pa im zito leglo ili seju suncokret pa prskaju terbutilazinom, pa moraju da ga preseju a necitaju ono sto pise sitnim slovima na upuctvu ili sto im je od pokojnog dede da seju kukuruz 25 aprila pa im sada smak sveta kriv .Ajde da sve rasprodamo pa da cekamo 2012 i onako nam nece vise nista trebati .Dali bi to neko uradio ili bi grebao napred , nemoj mo biti persimisti po melanholicnom vremenu .a cim grane sunce svi zadovoljni gle kako sve rast .
 
Odg: 2012 kraj sveta

@ Dukanac

Ponecemo onu ljutu a ne onu meku ko kisela voda pa onda nema zime.
 
Odg: 2012 kraj sveta

@ peto: Tako moze, :D Mucenicu od 21 grad, prsute, slanine, crnog luka i obavezno domaca pogaca i nema zime!!! :haha: :haha:
 
Odg: 2012 kraj sveta

isidore slažem se ja sa tobom ali nemogu biti optimista ni kada sija sunce jer je Bog rekao šta če biti a sad sijalo sunce ili ne to če biti pa če biti i ja živim po receptu " danas je moje a sutra nije " kada kažem danas mislim na današnji dan a sutra ko zna hoču li biti živ
 
Odg: 2012 kraj sveta

@ meeker: vidis kajmak sam zaboravio, dobro me podseti.... Dobro razmisljas, nije tvoja glava za dve noge.... :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Malo se salim, nemoj zameriti.... :ppozdrav:
 
Odg: 2012 kraj sveta

@meeker: :D naidji da omaltimo ove komplet lepinje i mucenicu :D :ppozdrav:

Peto za muziku ostavljamo tebi po izboru, al valjalo bi da dodje Semsa....
 
Odg: 2012 kraj sveta

Polako pisite listu zelja da se moze sve na vreme organizovati.
 
Odg: 2012 kraj sveta

Ma nema frke, samo reci kako da se iskupim i racunaj dogovoreno, npr. prasece, jagnece, 'ladno pivo, trubaci na uvce i naravno tu su cice za trbusni ples... :ppozdrav:
 
Odg: 2012 kraj sveta

Jel vidoste Vi onu zgradu u Gvatemale sto je propala 60 metara pod zemlju
Al nešto je to sumnjivo dole se vidi još neki tunel i nemoguće da bude baš tako pravilan krug :sta:
5kmvco.jpg


v5inmq.jpg


50qsgg.jpg
 
Nazad
Vrh