Blizi li se kraj sveta?

Odg: 2012 kraj sveta

mucobieno je napisao(la):
prema nostradamusu taj dan se karakterise kao pocetak kraja, da od tog dana pocinje niz promena koje covecanstvo nije videlo...
za sad sve ide nizbrdo, pa svi mislimo da ce tad nastupiti kraj... hm, da li verovati u to? neznam, ali verujem da nastradamus je svasta predvideo, iako je to protumaceno tek posle dogadjaja...
sve se prvo dogodilo pa su oni povezali to sa njim...
u svakom slucaju do tad ce nas derati ovi sa vlasti, i pogadjati klimatski faktori...
cekamo taj famozni 21.12.2012
Posto penziju dobijam 20-og ima odma da je potrosim, koji ce mi ocin ako bude kraj sveta.
 
Odg: 2012 kraj sveta

mucobieno je napisao(la):
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
boli me stomak od smeha... svakako nebi valjalo to ostaviti vanzemaljcima

Neka se cenjeni urednici poljo foruma pobrinu da se forum ne ugasi posle kraja sveta, da se raspitaju koji ce se jezik govoriti posle, pa da se pobrinu da se sve lepo prevede na njihov jezik. Da znaju da smo bili ozbiljni.
 
Odg: 2012 kraj sveta

E ako je tako ja cu organizovati zurku 20-og samo za forumase,uzmemo sajmiste i po sistemu svako ponese mesine,sira,rakije,vina i udri brigu na veselje :D
 
Odg: 2012 kraj sveta

Jel ce kraj sveta biti u ponoc ili malo kasnije, ako je u ponoc onda bolje da se malo ranije skupimo. Najkasnije u 15h da stignemo svi da se izpozdravljamo. :ppozdrav:
 
Odg: 2012 kraj sveta

peto1 je napisao(la):
Jel ce kraj sveta biti u ponoc ili malo kasnije, ako je u ponoc onda bolje da se malo ranije skupimo. Najkasnije u 15h da stignemo svi da se izpozdravljamo. :ppozdrav:

A ko će nas vući kući "dan posle sutra" , kad se siti iz nazdravljamo ! :ppozdrav: :haha: :haha: :haha:
 
Odg: 2012 kraj sveta

Ja jedine vanzemaljce koje znam to su Tadic i kompanija ,a da ce da nas uniste sasvim je moguce. A da zaboravio sam da pitam kada je ta 2012.ta :haha:
 
Odg: 2012 kraj sveta

Ako N.A. obezbedi sajmiste 20.12.2012 u 15h posto je kraj sveta 21.12.2012.
 
Odg: 2012 kraj sveta

Polako ali sigurno nam se ova 2012 priblizava,cas vulkan ,cas led,kise ogromne, sad na forumu vidim tornado u Somboru . @NA organizuj ti Sajmiste :bravo: :bravo: Izgleda da ce ovo biti :haha:
 
Odg: 2012 kraj sveta

N.A. ako kojim slucajem prezivis i jos neko stobom taj je zaduzen da sigurno ne platis.
 
Odg: 2012 kraj sveta

mislim da se mnogo zezate sa jednom veoma ozbiljnom temom da če doći do kraja svemu to je izvesno samo je pitanje dana pa pogledajte samo vremenske prilike kod nas a tek po svetu šta se dešava počevši od zemljotresa,uragana,cunamija,poplava.suše itd malo me čudi što kao hrišćani verujete u nostrodamusa i kojekakve baba-vange umesto da odgovore na ovu temu potražite u BIBLIJI. Verovali ili ne biće onako kako piše u njoj ( BIBLIJI ) pa sad izvolite i birajte NOSTRODAMUS ILI BIBLIJA
 
Odg: 2012 kraj sveta

N.A. se prihvatio da zakupi sajmiste za docek kraja sveta da svecano proslavimo ionako necemo nista da platimo jer nece biti ni ko da naplati.
 
Nazad
Vrh