Balirka

hvala vam ljudi na savjetima, naštelovo sam balirku sad radi ko singerica, sve fercera
 
levak je napisao(la):
klas 55 je prava presa nisi pogresio to je presa nove generacije care nemoj to da te cudi oce jd 214 da izvali stabilni noz to mu je jedina slaba tacka kad vratis sve na mesto iseci parce lima 3 mm i ojacaj pozadi taj lim sto je zguzvao
dok se sa lifamom to nemoze desiti :cao:
 
dragan iz globodra kod krusevca...
Post je spojen: [time]1277647299[/time]
_________________________________________________
23m9c9s.jpg
 
ok mozda kod tebe kazi hvala bogu nikakvog ja razloga nemam da jedne hvalim a druge kudim menije profesija popravka balirki to radim godinama i svasta sam ser nagledao posebno kod lifama mladjim od 2000 god mom stricu je skoro upalo drvo pukao glavni lanac izvalio konra noz pukla igla sto jada ceo dan sam se guzio oko nje
 
dynoub.jpg

Post je spojen: [time]1277517976[/time]
_________________________________________________
dynoub.jpg

Post je spojen: [time]1277550480[/time]
_________________________________________________
23qxn2d.jpg

Post je spojen: [time]1277582937[/time]
_________________________________________________
2mgw0hu.jpg

Post je spojen: [time]1277615396[/time]
_________________________________________________
2h6vtp0.jpg

Post je spojen: [time]1277647876[/time]
_________________________________________________
to je moja presa...da li vredi nesto? sta mislite? :cao:
 
3200 evra brat mi je dovezo iz svajcarske...
Post je spojen: [time]1277648121[/time]
_________________________________________________
sta mislis da li je dobro placena...?
 
opet ja da vas malo davim ::sramota::
ispast će da samo zapitkujem za razne modele ali jebiga moram da se raspitam za stvari koje mi se nude u kompezaciju , da imam para i da idem kupiti presu već bi odabrao model išao tražio u kupio

ovako moram patiti i sebe i vas
interesuje me mišljenje o presi CLAAS TRABANT , imam opciju da je dobijem u nekoj kompezaciji pa bih volio čuti mišljenja od Vas stručnijih
u njoj sam zatekao bale od kukuruzovine , čovjek kaže da 'ladno presuje klasuru

da imam ::novac:: otišao bi i kupio onaj poljostroj o kome sam pričao , ovako ništa mogu samo da gledam i pizdim :udri:
 
ne to je to vredi ovi dole u kaoniku i siljegovcu traze i 4000 a ipak je to presa zadje generacije
Post je spojen: [time]1277650437[/time]
_________________________________________________
bezi od klas trabanta bolje popij pare
 
levak je napisao(la):
ok mozda kod tebe kazi hvala bogu nikakvog ja razloga nemam da jedne hvalim a druge kudim menije profesija popravka balirki to radim godinama i svasta sam ser nagledao posebno kod lifama mladjim od 2000 god mom stricu je skoro upalo drvo pukao glavni lanac izvalio konra noz pukla igla sto jada ceo dan sam se guzio oko nje
kod mene ja lifam 88 gp. i svasta se desavalo sa njom ali naj vise sa mojom nepaznjom jer je gonim sa traktorom 60 ks i jbg. il ce gutati il pucati i znam sigurno da to nisu lose prese a budala ce i givikt da razvali.
Kako je pukla igla zar nije zeljezo obicno i od cega je puko lanac pa on ima osigurac 8 mm na ona dva lancanika. :ppozdrav:
 
kad je pukao lanac prezubila i cao ato godiste tvoje balirke to je jos i vredilo ali ove zadnje serije to je bogu plakati sto se tice klasa trabanta prvo matora drugo ima katastrofalno los sistem donosenja sena u tunel trece jedna od najsporijih presa opasno je to sto ces dati za nju i popravke isto toliko koliko ces platiti neku drugu marku a od jeftinijih presa do 1500 eura dobre su ti new holland super70 galignani 146 f banford bl 35 klas bauc zgorbati 181 sve su to jeftine adosta pristojne prese
 
claas 55 je napisao(la):
3200 evra brat mi je dovezo iz svajcarske...
Post je spojen: [time]1277615721[/time]
_________________________________________________
sta mislis da li je dobro placena...?
prava majstore .... koje godiste je .... gde je taj sto uvozi tj. tvoj brat odakle je....
 
jos je prva farba...
Post je spojen: [time]1277657937[/time]
_________________________________________________
neznam koje je godiste....ako znate gde moze da se pogleda na presi i da se vidi koliko je stara?
 
levak ja se ne razumem u prese bas mnogo ali moj komsija ima tu BATFORD i najebo je
a sta mislis o heywangu i ona nije skupa a i o someku da cujem komentar HVALA
 
Nazad
Vrh