Balirka

Ja moju presu nikako da popravim. Menjao sam lagere na klipu, davio sam vas malo oko toga, ali sam to sredio. Vratio sam sve na mesto i pojavio mi se luft izmedju nozeva, nekih 6mm, Pokusao sam da radim tako, ali nema sanse, kad uleti jaca masa klip se ukoci. Posto sam morao da nadjem neko resenje ubacio sam ispod staticnog noza podloske. Probao sam i islo je super nekih 300 bala, ali se onda desilo ono na sta mi je kolega @sova ukazao, sudarili su se nozevi. Na srecu proslo je bez vece stete.

Problem prevelikog zazora je bio u istrosenoj sini, i istrosenoj ploci na klipu. Moja sina je spala na 2mm, plus je malo iskrivljena, a nova je5.5mm, takodje ploca je tanja za 1mm. Porucio sam i to pa sad sledi sklapanje.


 
Ti kolega kolega kanda malo daviš tu presu čim ti se klip zaustavio od mase ,moja je kad sam uvatio šaraf od pruge imala zazor od 2-3cm pa se nije to dešavalo.daj ti njoj malo obrtaja.
 
Preveliki je bo zazor, nije htela da sece masu, sad kad je sredim ima da ide kao luda. :osmeh:
 
Meni je 3mm zazor pa kad je sirovija detelina veze jednu za drugu , a nozevi kao zilet

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Nema uticaja, jer duzinu hoda skidaca odredjuje visina brega a ne njegova sirina.
 
Popuni slobodnobi kod mene je to potroseno al nije toliko. Tu milimetar na duzini prenese mozda 3 i zato ne skine do kraja

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk
 
Skakavica vezača sklizne.ne užljebi se dobro
Gde je taj deo? Nisam baš ukapirao iz opisa

Probaj stegnut ko one lamelice malo da bolje drze da ne bi ulazile igle u tunel i ubacile kocnicu
To sam se danas i ja setio. Primetio sam da mogu bez nekog velikog napora rukom da okrenem ono vratilo na kome su vezači i onaj disk koji ih koči.

Hvala svima na pomoći i srećan rad!
cheers.gif
 
To ti je sa leve strane.Taj ekscentar se okreće i kad se bala napravi onda skakavica vezača upada u žljeb .Kada se završi vezivanje ispada iz žljeba.
 
Nazad
Vrh