AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Не мора код дилера.....али мора на атест да би регуларно била уписана у саобраћајну. Али полиција не гледа, за сада, пошто на обрасцу нема тих података, да ли је уписана или не....битно да ти је приколица регистрована.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Kuku mora da ugradi pravno lice i izda izjavu o usaglasenosti izvrsenih radova.
 
Чоек је питао за дилера.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Hvala na odgovorima

Pitao sam zato, jer sam juce na vasaru sreo jednog poznanika koji bi mi dao orginalnu kuku bezplatno jer mu stoji bezveze. Fiksna je i u dobrom stanju ali nema je plocica vise na njoj da je od Thule/Brink.

Izgleda mi da cu morati preko onih firmi sto ih ugradjuju i izdaju papire
 
A gde na cipu, evo ja nasao sta se sve upisuje i toga nema. Imam i ocitanu saobracajnu i pise samo nosivost, a toga nema na plastinoj...

http://ltablice.com/novosti-za-vozace/98-oznake-na-novoj-saobracajnoj-dozvoli
На пластици не, већ на чипу....кад се очита саобраћајна требало би у напомени да стоји ако се добро сећам.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Moram bas da proverim, ja nisam hteo da uzmem fabricku kuku, bila je preskupa, a i nije mi se svidjala, nasao sam u inostranstvu sa puferom i mislio samo da namestim i da kazem da je tako fabricki dosao...
 
Ја скоро нисам неког срео да неко све редовно уписао куку у папире.....наводно само та папирологија изађе нешто преко 20к динара, а то онда изађе папрено богами.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Društvo na VW transporteru T3 imam 2 gume 185- tice a dve 195-tic sada hoću da uzmem sve 4 nove, šta bi bio bolji izbor 195 ili 185? Razlozi? Ne znam šta fabrika preporučuje.

Postavljao sam ove tabele, ali neće biti viška ponoviti ... :ppozdrav:...


Kalkulator za odnos felna/širina gume: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum...801916fb34.png

Kalkulator za gume: http://ratar.hr/kalkulator.html

Oznake na gumama: http://www.4gume.com/o-gumama/oznacavanje/
 
Колико дилер узима кеша за уградњу куке? Занима ме баш.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Колико дилер узима кеша за уградњу куке? Занима ме баш.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Sutra posle podne cu da znam. Pa cu da javim. U mom slucaju je za Mitsubishi Pajero.
Ovlascenji bi bio u BG ili NS sto bas daleko za 10 srafa i 7 zice.
 
Ма питам овако, немораш се распитивати....хтео само да упоредим разлику у цени уградње

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Upravo narucio filter vazhuha,filter goriva zamenio,ulja imam-samo jos kad skupim kintu i ulje...ocistio maf,map,egr,izduv,polugu turbine podmazao i razradio...tak sad ide auto kako treba:)
 
Колико дилер узима кеша за уградњу куке? Занима ме баш.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Cene su od pre 8 godina 16000 na zavrtnjeve i za demontazu ti treba kljuc 19,21000 sistem bez zavrtnjeva ne treba ti kljuc i za kabal ode jos ~8000 zavisi dal je Can bus ili obican sistem i koliko pinova.

Na to dodaj cenu kuku,pa da ti proizvodjac i da preporuku za ugradnju od 3000 do 10 000,atest dva puta po 3000 i takse oko 2000.
 
Е вала они баш деру.....много пара за сат времена посла.....у локалној радионици узимају 3.000 за уградњу, са рачуном и печатом.
Остало је твоје за редован упис.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Kod nas to jos uvek ne gledaju, meni na oba auta kuka nije upisana, zaustavljali me sa prikolicom x puta, nikad nije bilo problema. Sve dok ne budem bas morao, necu nista dirati. Do tad se nadam i novijem autu...

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ма питам овако, немораш се распитивати....хтео само да упоредим разлику у цени уградње

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Nista nisam uradio danas. Mora da probam u sredu

Ako bude deritis kao sto se i nadam, namesti cu mu ovu gratis kuku od 3500kg i nabavi cu sliku od orginal nalepnice i sa tim pravac kod izradjivaca nalepnica.
 
@daner
Gde si uzeo Opcom? Ja sam isto hteo uzeti Opcom jer u globalu sam Opelom kao autom zadovoljan. Ima gluposti nekih koje nerviraju malo malo, ali ima i stvari koje nikada nisam menjao a i posle 200.000km nisu za zamenu. Koje godine proizvodnje ti pokriva Opcom sto imas?
 
Nazad
Vrh