AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

nije pumpa to mi se desilo i zimi jednom 2000 g 19 tdi 110 ks sumnam da je pumpa nesto drugo se desava jer je poco i merac za gorivo da blentavi nekad pokazuje vise nekad manje skinucemo pumpu u rezervaru vidim da se menja neki filter ... ali opet zasto mesec dana ide i onda odjednom nece de upali bez luftiranja nema sanse zadni put pre mesec dana mi je stala dok sam se panjo na nadvoznjak samo je pocela slabije da vuce i ugasila se ...i nista otvaraj haubu odvrnem cevi od dizni malo verglam i kad pocne da vata stanem zategnem i onda proguta i teraj dalj neznam dokla i kad ce opet to traje jedno cetiri meseca ......interesantno da ujutru upali nepusti gorivo ....

- - - - - - - - - -

proslu skodu skodu sam vozijo osam godina tako nesto nikad nije bilo i nikad me nije jebavala menjano samo set kvacila i nista vise a ova zajebava ,,, sad budi pametan treba gadjati ko corava koka ,,
 
Kupi NOV auto Milovane. :ppozdrav: Ti automobili koje gledas su na zapadu skuplji nego kod nas, sto znaci da su presli 500.000km, sto nije nemoguce za komercijale na tockovima po zapadnoj evropi. On jeste 2014-2015 godiste ali ih ne gase. Jer je neizvodljivo pasat onaj iz oglasa za 10.000e sa svim troskovima da dodje iz D, F, Nl ili Belgije za te novce.
 
Jedva ce biti i za polovan,mora valjak da se kupi.:haha:
Ne verujem da vracaju km u Nemackoj i Belgiji. (Mozda vracaju nasi,Turci i Albanci. Ne verujem da bi svaba to radio.
 
Ko kupije polovan automobil u Belgiji neka trazi poslednji kontrolni pregled i carpasse to svaki auto ima i bez toga ne uzimajte vozilo. Ili sa brojem tablica odete na tehnicki pregled i oni ce vam dati sve podatke o vozilu(mislim da kosta 12,5e ili 17,5e)
 
Poslednja izmena:
Imam strica u Svajcarskoj,kaze da su jednog Turcina stavili iza resetaka,jer je lazirao servisne knjizice i vracao km.

- - - - - - - - - -

Ko kupije polovan automobil u Belgiji neka trazi poslednji kontrolni pregled i carpasse to svaki auto ima i bez toga ne uzimajte vozilo. Ili sa brojem tablica odete na tehnicki pregled i oni ce vam dati sve podatke o vozili(mislim da kosta 12,5e ili 17,5e)

Ovo je vrlo korisna informacija.:ppozdrav:
 
Italijanske automobile mozes onlajn da proveris preko tablica.

Servisna knjizica moze da se proveri u svakom ovlascenom servisu jer se sve cuva u bazi.

Iz Svajcarske je najbolje uzeti tek registtovano jer je tehnicki u Svajcatskoj zajeban i sve mora da bude tip top.
 
Najbolje ti je u CH kod ovlascenog servisa/placa kupis sa svezem tehnickim ili kako ga oni zovu MFK. I ne boli te glava. A mozes i kod nas ako se dobro razumes.
 
Kod mog brata je na skodi octavii 1.9tdi 110ks,duze vremena trzala u voznji i onda je pocela da se gasi i procurela je pumpa. Odneli smo kod Ramaca i on je ocistio i predihtovao za 100e i od tad nema problema.
 
Nazad
Vrh