Auspusi

Ne treba se zamarat sa prigušivačem u auspuhu..
Na traktoru sam izbio van taj prigušivač,i razlika u zvuku se primeti samo izvana,u kabini ništa,sve je isto..

Tako da se na svaki traktor može stavit samo obična cev bez prigušivača..
 
nadam se da ovo nesto pomaze
25i6ous.jpg

11135ms.jpg

sc9a92.jpg

2ro50td.jpg
 
Na 560 stari auspuh je bio jako jednostavan od prilike ovako nesto ovaj najveci krug to je onaj debeli deo auspuha,u njemu se nalaze 3 dugacke cevi sa rupama i izmedju njih i zida je bila izolazija koja je izgorela(ostali samo dugmici) a ovaj crveni krug to je deo cevi od izduvne grane do "lonca" auspuha i isto je posle lonca tako uzi deo. Nadam se da ce me bar neko rauzmeti.
9kxl43.jpg
 
Evo jedan link za proizvođača auspuha. Kvalitetni i neko će reći skupi. Njihove auspuhe prodaju prodavnice koje uglavnom drže originalne delove.
www.exitltd.co.rs
 
Pozdrav zanima me koja resenja ima da se na torpedu 90 i 75 auspuh stavi sa strane to jest pored kabine i skine sa haube smeta a i ruzno je ako je neko radio neka stavi slike da vidim koja resenja su najbolja
 
Lepo se čuje.Mene ovo podseća na zvuk Volvo motora B12 iz nekih kamiona i autobusa.
 
sad je ko na torpedima starim, bolje je to napraviti da ja ide do ugla kabine pa gore,kad vec pravis,ovako ne izgleda bas lepo
 
Nazad
Vrh