ASOCIJACIJA POLjOPRIVREDNIKA SRBIJE

poslali smo dopis ministru dacicu cekamo odgovor a vi mozgajte dotle sta da im predlozimo nas stav je prvenstveno da se ovo odlozi bar za godinu dok ne prodje kriza a ako ne moze idemo na pregovore da vidimo sto vise da ucarimo.dajte predloge sto vise to bolje .pozzzz ps bio je jutros na emisiji domacin predsednik asocijacije u vezi registracije i sutra je repriza.
 
Bane i Suljmanac,kao i sto sam rekao juce ::svaka cast:: ::svaka cast::
Pogresili ti prezime! :D



A jedino i ova "domacin" emisija,drugacije razmislja,ovi su ostali poltroni tajkunima i vlastima!
 
Moj predlog je da se registruje samo jedan traktor ilikombajn on da nosi polisu za ostale.To je vec neko rekao pa se samo nadopunjujem i podrzavam.Drugo to osiguranje da bude subvencionisano od strane drzave u odnosu 50%-50%.Ostali traktori i kombajni samo da se radi tehnicki.To isto vazi i za prikolice. :ppozdrav:
 
samo polisa po domacinstvu i kraj price i to sto neko rece da min poljop ucestvuje sa 50% i kraj price , pa ljudi ni kola se u eu ne registruju svake god a kod nas hoce traktore.prikolice da ostanu trjano registrovane a trakrori svake trece na teh pregled (samo da bi uzeli pare jer ko ce kombajn da pregleda mozda laserom) i normalno osigurano poljop domacinstvo celokupno sa svom meh jer je totalna glupst osigurati traktor koji radi 6mes u god i kombajn koji radi3 meseca i kosacicu i frezu koja radi mesec dana smesno?inace roberte dok je zaharija na b92 nece biti poljoprivrede jer taj covek je jaci i od dragina, jos malo i od tadica.pozzzz
 
Videli ste naše nastupanje pred kamerama a sada pogledajte šta rade korumpirani ljudi kojima je trenutno sve savršeno u poljoprivredi.Molim vas ne mešajte naš rad sa radom Asocijacije poljoprivrednika (bivše asocijacije poljoprivrednika Vojvodine)čiji je predsednik zajedno sa svojim pijunima i organizacijom 100 p+ izašao pred kamere da štiti ministra poljoprivrede a ne seljake koji hrane ovu zemlju.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bP67tJ4l93I[/youtube]ŽALOSNO!!!!!
Samo dva pojedinca iz ove grupe pred kamerama imaju preko 3000 hektara a gde su ovi ostali?
Da li smo mi glupi ili nesposobni?
 
sve sam go sljam i olosh .oj SRBIJO MATI kakva go..na si ti izrodila.taj u zutom sakou ima 30 ari zemlje i 3 krmace i promenio je do sada vazda udruzenja i sad se uhlebio sa ovima sto zajedno ne mogu da nakupe ni jedan tramvaj a dobio licno od dragina i traktor i balirku i priplodne nazimice samo da ne bi zazivela APS(asocijacija polj srbije) ali na nasu srecu to smo djubre izbacili iz nase baste tako da im plan nije uspeo....bas bih voleo da vidim njihove proteste sa 5 traktora da nije zalosno bilo bi smesno...pozzz
 
Momci ::svaka cast::,samo jedan amandman:Dačićeva napred a Draginova nazad

Oni hoće izgleda da zamrznu podsticaje na 6 meseci (ako sam gospođu dobro razumeo),ako dođe do smene ministra.Oni NEMAJU para-eto šta se iza brda valja
 
Zoran0230 je napisao(la):
Momci ::svaka cast::,samo jedan amandman:Dačićeva napred a Draginova nazad

Oni hoće izgleda da zamrznu podsticaje na 6 meseci (ako sam gospođu dobro razumeo),ako dođe do smene ministra.Oni NEMAJU para-eto šta se iza brda valja
Da izgleda da si u pravu pukla drzava sa lovom samo tako a nesmeju plate dirati ostalim sektorima i sitne investicije kad vec skoro svi i traze povecanje plata.Uveli su uslov uplata pio fondu i mnogi su izgubili subvencije zbog toga a sad ni za to malo nemaju.Samo neka se pojave da traze glasove od seljaka :zli:
 
Предлагао сам да осигурање тракторра и машина иде на једну полису и са субвенционирањем од стране државе. Када сам мало размислио и видео данас све ове прилоге повлачим моје предлоге .
Нема попуштања, и нема више намета!!! Доста је било ! Док не дигнемо глас једном за свагда, стално ће нас пресавити преко колена или преко стола !!! Треба рећи - сељак више не да ни динар никоме, не зато што неће него зато што га нема !!! Када спроведу стотине других ствари да заштите сељаке од других, нека онда заштите друге од нас неосигураних тракториста (али технички исправних) !!
 
видећемо шта ће бити на састанку ако не дају бар пола од онога сто смо тражили 3на се протести кад могу учителји можемо и ми ... нема друге крајнје време да нас о3билјно схвате , 3нам да ће многи реци да сам арогантан неметодичан али докле ћемо их молити _докле__
 
Moraju prvo poništiti uredbu o trajnoj registraciji traktora i prikolica koja je donešena pre nekoliko godina-ovo je protivzakonito pa ko se upeca upeco se,na to oni idu-čist blef-Ja sam prošle godine uradio samo tehnički na Zetora i ništa više
 
propala drzava nacisto treba jedna velika revolucija mnogo nas puni dzepove pojedincima iz svih oblasti poljoprivrede to je moj zakljucak
 
treba samo jedinstveno da se nastupi i ja misli da cemo uspeti sto posto jer kako taxisti uvek uspeju a sto ne bi mi koji ranimo i sebe i drzavu.cunami necemo mi ovde dizati revolucije jer smo mi nepoliticka organizacija koja se zalaze da seljak udje u parlament ali ne kao deo neke partije vec da zastupa interese seljaka a ne neke stranke inace poz za zemljaka cunamija nesto mi se loznica slabo ukljucuje na ovaj forum jel to ljudi ne znaju ili ih je bas briga.
 
то је онај бивши Брана мијатовић који је променио до сада сто удржења па кад је увидео да код нас не могу да опстану преваранти и манипуланти сада се вија негде по војводини и тражи ухлебљење негде код оних који су му слични као 105+ или тако нешто али код нас није, мада су сељаци из богатића и даље уз асоцијацију пољопривредника Србије.Позззззз)углавном колико је нама познато иза тог човека нико не стоји) мислим нема подршку чланства ,већ сам иде и маше папирима како је представник уније свињара из богатића.толико
 
Овај форум представља једну од светлих тачака српске пољопривреде и ономе ко га је осмислио о осмелио да га постави скидам капу :bravo: :bravo: ::svaka cast:: ::svaka cast::
Неминовно је постао место на коме (с правом исфрустрирани) постављају своје ставове и крајње јалове расправе. На тај начин, мало-мало па нека тема оде под кључ, а невероватна енергија и време непотребно и неповратно одлазе у ветар.
Иако нисам модератор, нити члан руководства АСПа, али сам неко ко покушава да преживи од пољопривреде и да сачува своју дедовину. Зато све молим да сву своју енергију, па чак и бес, исканалишу, да дају конкретне идеје шта, како учинити, са ким разговарати, какав став да заузму они који ће у наше име да разговарају са представницима власти или великих компанија. Овако Сви нешто бучимо, дречимо једни на друге, прочитам 5 страница једне теме и не прочитам ништа. 95%корисника су пољопривредници, има оних које само занима пољопривреда, а има и оних који само заподену свађу и нестану. Управо због ових задњих то и пишем. Уместо да се међусобно свађамо, па неки и вређају, нека свако седне и сам са собом се договори шта је оно шта њему смета, али и нека потроши још брдо енергије да осмисли како да то реши, па тек онда нека са својим идејама изађе на форум да ту идеја доживи неко "финално брушење". Уз дужно поштовање ни Провац ни Бане, ни Богдан нису божански, свевидећи, свезнајући, свемогући, већ људи који су смогли много више храбрости и снаге од већине нас да подвуку црту и подугну глас. На нама је да им помогнемо, конструктивно, правим идејама, да им олакшамо борбу, ппре свега кроз преговоре, јер ће на тај начин моћи да се изборе да свима нама буде боље.

Надам се да имам подршку свих по овом ставу...
 
Nazad
Vrh