Alati i radionice

Ja bih ipak da uzmem inverter! Videcu jos, mozda resim pa uzmem i neki varstroj 180A! Hvala svima na odgovorima
 
Pa nizasta konkretno, ali sam resio da to bude ivertor, imam jedan obican od 140A, i postom sam resio da kupim jos jedan jaci resio sam da bude invertor, jer ce mi mozda nekad u buducnosti bas takav trebati pa da se ne bih posle kajao i kupovao opet!
 
Prošle godine smo kupili Kineza .Ima servis i rezervne delove.Za sada radi ,nismo ga pregrejali.Koristimo ga amaterski.
http://weldgas.co.rs/uvozni-asortiman/aparati-jasic/


image00001chf.jpg
 
Svaka cast kolega i neka te u zdravlju sluzi i neka radi bez greske... :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Da li neko mozda ima za prodaju jednu duplu remenicu (za dupli remen) 22m a da je precnik jedne remenice 30cm a druge 32-34cm.. Ali da je izlivena izcela i da ima mesta za lezajeve u sebi???? Treba mi za jedan spaner na kombajnu... Hvala.... :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Uh,slabo se razumem u tehnologiju varenja.Varimo samo klasično.Veruj mi ne znam šta je oprema za TIG.

image00001zo.jpg
 
Ja imam isti aparat kao Kiraj.Evo druga godina i radi besprekorno.To uopšte nije naivan aparat.TIG oprema ne ide uz njega nego se kupuje posebno.
 
Cena je sada 35 000 dinara sa displejom i 30 000 bez displeja, sve ostalo je potpuno isto, garancija je 2 god, i ja cu takav uzeti! Samo ne znam da li dati 5 000 preko za displej? Sta mislite?
 
Nazad
Vrh