Alati i radionice

Jesi li to novo kupio?gde si ga uzeo i koliko para si dao za njega?ako može baci neku sliku baš te tvoje mašine a ne ove sa interneta
 
Jesi li to novo kupio?gde si ga uzeo i koliko para si dao za njega?ako može baci neku sliku baš te tvoje mašine a ne ove sa interneta

Kupio sam novo preko sajta www.takolako.rs za 230 eura. Prijavio sam alat na Bosch-ovom sajtu i dobio potvrdu o produženju garancije na tri godine, što bi trebalo da znači da nije kopija jer im ti pošalješ podatke sa pločice na alatu.
 
aha ok pošto sam skoro na kupujem prodajem gledao neki likovi prodaju te "bosch" bušilice nove neotpakovane otprilike tih serija za nekih 70-80e a u radnji su preko 20000. prodaju falš naravno samo je kopija dobra jedva se primeti sa slike.uživo bi se sigurno odmah provalilo.rekoh da nisi naseo na neku takvu navlakušu
 
aha ok pošto sam skoro na kupujem prodajem gledao neki likovi prodaju te "bosch" bušilice nove neotpakovane otprilike tih serija za nekih 70-80e a u radnji su preko 20000. prodaju falš naravno samo je kopija dobra jedva se primeti sa slike.uživo bi se sigurno odmah provalilo.rekoh da nisi naseo na neku takvu navlakušu

Danas nosim u servis pa ću da vidim šta će da kažu. Nadam se da neće reći da je hladim na 15 minuta.
 
Ja sam uzeo malu ugaonu brusilicu isto se produžava garancija preko interneta cena 100 evra a piše da se sklapa u Kini.:ppozdrav:
 
pa da to je klasika.po nemačkoj (ili nekoj drugoj zapadnoj)licenci se sklapa u kini. ja sam kupio perač pod pritiskom black & decker isto china.retko se danas može kod nas naći nešto što je proizvedeno u zapadnim zemljama
a sve ove zvučnije marke se najviše i kopiraju i kopije zaista verno izgledaju dok se ne uzmu u ruke
 

Danas nasao malo vremena da sredim radionicu i nasminkam za slikanje. 20131119132433.jpg]
20131119132433.jpg
[/url]
 
Specifična težina gvožđa je 7850 kg/m3. Znači masa tog kvadratnog metra lima od 15 mm je

1m*1m*0,015m*7850kg/m3 = 117,75 kg

Uz korekciju ako je pocinkovan ili šta već i ako je uopšte lim od gvožđa
 
@markokurjega
Mislio sam bas na 15 mm.Ima na otpadu tabla 950 mm x 1800,crni lim.Pa razmisljam,racunam koliko ce da me kosta 950 x 650.po ceni od 50 din/kg.Sad znam:osmeh: Hvala na informaciji :ppozdrav:
 
Brankovicu jer to za Tanjiracu??? Si video u temi Tanjirace premerio sam ti ono sto si trazio...
 
Da,za tanjiracu mi treba.Moguce da je pravilnije reci plocevina nego lim.Vazno je da smo se razumeli :ppozdrav:
Ciro,video sam u temi "tanjirace" da si mi odgovorio.Hvala!
 
Nazad
Vrh