Alati i radionice

@Frenky đe si iskopo onu sliku?
E ovo je kompresor, nema šta, duva koliko hoćeš atmosfera samo dok naduvaš možeš slobodno da skuvaš riblju čorbu u kotliću


s3iyqc.jpg
 
Pošto li ovo može da se proda?
a4ba6c215616985.jpg
eaacef215617165.jpg
70ee62215616821.jpg
e6b36e215616734.jpg
1d886c215616618.jpg
f755ad215616573.jpg

Deluje u dobrom stanju. Ja sam ga kupio na otpadu i hteo sebi da pravim kompresor ali nemam znanja (a slabo i para) i tako mi stoji. Stavio bih negde u oglase ali ne znam koliko da cenim?
 
zaštiti patent,šta je otišlo u koćnice kod mene na 3 zubu koči


Ma moj deda vuko drva a zaboravio da spusti rucnu i posle 10m tockovi zablkirali i od tad vise ne koci ali na prolece rece mi majstor da moze da dodje da pogleda,kaze sad hladno....:osmeh:
 
Vulkan čije je proizvodnje kompresor,kakvo mu je podmazivanje i da li je kompletan?
 
leka imas toga svuda 60-70 e,ali sa tim motorom njihovim leba nema,samo negde ako naletis nesto strano polovno.ispod 0.5kw,neuzimaj nista minimum,ili trofazno.
 
Ok sa fap-a.Ja na moj vladimirec ugradio od prve petoletke pa mi propala klipnjača,čisto me zanimalo kakvo je podmazivanje centralno ili na bućkanje.
Inače taj je bio skinut sa dajca sa kompletnom instalacijom.
 
Kolege da li neko ima ovakav set nareznica i ureznica, da li može da mi kaže nešto više o njemu ?



 
Imam ja isti takav set... Nemam bas reci hvale o njemu...

- - - - - - - - - -

Moze da ti posluzi ali ne ocekuj nista preterano.. Ja jos nisam uspeo da slomim nista sem onog sto okrece ureznice... To jest pojelo se ono sto steze tako da se okrece u krug..
 
Nazad
Vrh