Alati i radionice

Pametno, ko će bacati toliko para na adapter. Znam sam ja da ćeš ti da se snađeš.
 
Kiraj jel primas na poklon neispravnu busilicu ?
Boja serpa plava original iz Madjarske iz srecnih 90-ih, nesto joj ne radi, ja sam odavno kupio drugu a ovu mi zao baciti.
 
Šta preporučujete kad su ključevi za točkove u pitanju? Oni manijaci što montiraju ako nisi tu krvnički ih zategnu pištoljem da se novi fabrički redovno lome pa ih više i ne tražim. Po prodavnicama imaju neki teleskopski koji djeluju upotrebljivo, ali ne znam kakav je kvalitet. Jesu li oni čemu ili da tražim onaj fiksni unior ili nekog drugog proizvođača šta već bude?
 
Kiraj jel primas na poklon neispravnu busilicu ?
Boja serpa plava original iz Madjarske iz srecnih 90-ih, nesto joj ne radi, ja sam odavno kupio drugu a ovu mi zao baciti.

Ja bih rado primio takav poklon, obožavam te nepoznate stare marke :) ali znam da je slanje poštom preko granice zapetljano :(

Usput, konačno sam uspio da kupim moju prvu Fein mašinu, Fein Typ 110 02, akumulatorski šrauber. Plaćen čitavih 3.28 Evra.
 
Poslednja izmena:
Ovo sam pazario letos u Grckoj...
4sno04.jpg

2u7udtj.jpg

2rgde8h.jpg

4k71j7.jpg
 
Šta preporučujete kad su ključevi za točkove u pitanju? Oni manijaci što montiraju ako nisi tu krvnički ih zategnu pištoljem da se novi fabrički redovno lome pa ih više i ne tražim. Po prodavnicama imaju neki teleskopski koji djeluju upotrebljivo, ali ne znam kakav je kvalitet. Jesu li oni čemu ili da tražim onaj fiksni unior ili nekog drugog proizvođača šta već bude?

Meni je juce stigao☺️. Nisam stigao da slikam. Kupio sam Toptul, kazu da je u rangu Uniora, Facoma, Bete. Ja inace kupujem Unior, medjutim ovaj je dvostrani i ispadne jeftiniji.
 
Ja bih rado primio takav poklon, obožavam te nepoznate stare marke :) ali znam da je slanje poštom preko granice zapetljano :(

Usput, konačno sam uspio da kupim moju prvu Fein mašinu, Fein Typ 110 02, akumulatorski šrauber. Plaćen čitavih 3.28 Evra.
Pre neki dan sam licitirao takvu aku.Navodno je neispravna baterija .Može da radi izvesno vreme kada se napuni ali ....Plaćena je 260 dinara

 
Ma to mozes i okastim kljucem...Kupi T rucicu u kvalitetu,polovnu,kovanu gedoru i to ide,ako zeza navuci cevku kao polugu..
 
Nazad
Vrh