Alati i radionice

Jako tesko ces naci ventile koji pasu, osim ako negde naletis na neke polovne. Ja sam isto tako trazio za neki moj stari i na kraju odustao i kupio novu kompresorsku glavu.
 
Drage kolege nekoliko postova unazad je bila slika stare fein brusilice sa metalnim kucistem a sada nikako nemogu da je nadjem cak se i secam da je covek kupio preko neta
Ja bih zamolio vlasnika da uslika plocicu sa podacima

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Imam istu takvu brusilicu kupio jesenas od nekih cokoladnih gastarbajtera koristim je samo za brusenje i cetku medjutim stitnik nije iriginal a na plocici sam procitao samo 8500 jedino se to vidi kontam da su obrtaji i da ide kamen fi 180
Inace stvarno je MRCINA
Kupicu jos dve tri samo da nabave

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
Hvala kod mene nema taj plastični deo i jedna opruga.
Ako imaš vremena da li bi mi mogao napraviti crtež sa merama od ovog dela ?


forum image hosting
Zahvaljujući članu Kardan ,pištolj za duvanje guma koji sam kupio na vašaru za 100 dinara ,funkcioniše.Obrada je gruba ali ne smeta za normalan rad.





 
Malo i kod mene novog rucnog alata. Danas stiglo.



IMG-20170313-00085_zpspdo0co1w.jpg





IMG-20170313-00086_zpscmmwk9p0.jpg
 
Gledam neke hilti busilice ovih dana. Sta je bolje /jeftinije sds ili sds max burgije?Koliko sam razumeo sds ne pase na sds max prihvat i obrnuto?
Meni treba za rad oko kuce, nista extremno, cisto da ne koristim obicnu busilicu za te stvari
 
Uh, kod nas na pijaci prodavci polovnog alata nemaju mere u cenama. Za 100 din teško da kupite ključ 6-7 a kamo li nešto veće...
 
Uh, kod nas na pijaci prodavci polovnog alata nemaju mere u cenama. Za 100 din teško da kupite ključ 6-7 a kamo li nešto veće...
cudo to, bio sam na Vasaru u Krusevcu (Vrtoloma) i ujutru rano moze nesto da se kupi inace samo da se bijes i guras za kluceve 10,12,17 i 19 sve po 100 Din komad do 22... ovi veci su 150 pa na gore bili kod karton City prodavcima.
 
Nazad
Vrh