Alati i radionice

2uykw1f.jpg


- - - - - - - - - -

Alat za vadjenje lezaja iz slepih kucista....SKF.ov
Gde si ga pazario?Moze i na PP.
 
Trebam da bušim prohromski (inox) lim,ne mogu da szanam na kojim obrtajima je potrebno bušiti da ne dođe do zagrevanja.Ako neko zna informaciju bio bih zahvalan.
 
manji obrtaji i često oštrenje
kod mene je na sporoj brzini,b podeok+kornjača :osmeh:
 
Poslednja izmena:
big-photo-9955631-1.htm

http://www.kupujemprodajem.com/big-photo-9955631-1.htm

Dali neko ima iskustva sa ovim busilicama ima ih jeftino po oglasima a u prodavnicama su oko 30 000, radio sam davno sa Makitom original sa dva futera samo bez funkcije stemanja i to radi super.. ali kinezi, moze da bude ali ne mora da znaci da ce da rade
Kakve su ove, koja im je realna snaga pise 800w i udarac od 3j, dali se brzo kvare..
meni treba da izbusi po neku rupu u cigli ili betonu npr. 6 mm burgijom do dubine 10cm i po nekad da ostema malter i neku ciglu
Mozete i da mi preporucite sta da kupim
 
Uh, što bi meni ovo dobro došlo da montiram zvučnike u rusa. Treba da izbušim rupe na predviđenim mestima za zvučnik, ali sa gornje strane jer neću da bušim tapacirung. I naravno nema mesta da bušilica može da priđe. Zvučnici bi tad stojali sa gornje strane lima, nije baš po ps-u, ali to je traktor pa mi je od kvaliteta zvuka važnije da tapacirung ostane netaknut.
 
Naišao sam na problem sa ležajem koji je ostao u kućitu bušilice.Pre izvesnog vremena sam gledao jedan video kako se izbija ležaj koji je ostao u kućištu.Bilo mi je čudno ali sam ipak prbao.Parčiće hleba stavim u rupu od ležaja pa sa odgovarajućim izbijačem taj hleb sabijem u rupu .Ovu operaciju ponoviti više puta ,dok lečaj ne izađe z kućišta.
Možda se ne vidi dobro ,ovo je ležaj koji je ostao u kućištu.



Vidi se kako izlazi iz kućišta.





Na kraju ,"pogača" koja ga je izbila.



 
Uh, što bi meni ovo dobro došlo da montiram zvučnike u rusa. Treba da izbušim rupe na predviđenim mestima za zvučnik, ali sa gornje strane jer neću da bušim tapacirung. I naravno nema mesta da bušilica može da priđe. Zvučnici bi tad stojali sa gornje strane lima, nije baš po ps-u, ali to je traktor pa mi je od kvaliteta zvuka važnije da tapacirung ostane netaknut.
Iskoristi vec postojece rupe,mozda cu slikati kako je kod mene,ali mislim da nema potrebe.Zvucnik je sa desne strane (imam jedan samo),iza vozaca ,limena traka drzi zvucnik a ona je pricvrscenja na postojece rupe koje drze tapacirung ,ili sta vec.Jedino sto sam ja busio jeste krov ,za antenu :D,i nakon xx promenjenih antena,sad sam stavio od jednog starog televizora,dupla antena,vise od metra svaki krak dugacak,extra hvata signal.
 
Nazad
Vrh