Alati i radionice

Znam za homokineticke zglobove al ljudi koji puno koriste kardane mazu i krizeve kardana iskljucivo grafitnom mascu, kazu da im se puno bolje pokazala nego obicna i krizevima. Ja sve mazem istom mascu i ne brinem se previse al ima ljudi koji na takve stvari paze pa su mi skrenuli paznju al isto ima i ljudi koji nikad ne mazu pa sam zadovoljan da sam negdje usredini ;)
 
Malo pre stiglo brzom postom. Svapsko elektricno rende.


D3hiL





EezSW




8URFI
 
Da ,to je ona.Nemam ni ja preteranu potrebu za takvim alatom ali pošto je Fein ....
 
@ Kioraj

Ja imam istu takvu marke WMW, samo nema levi smer... koristio sam je kao običnu bušilicu.....
 
Imam i ja nesto colovnih kljuceva. Otkud, ne znam ni ja sam. Mada se mogu naci na vaserima kod cokoladnih sto prodaju alat za 100 dinara po komadu. Vecinom su kvalitetni, ali kako ovde retko kome trebaju, tesko se prodaju
 
Imam garnituru nasadnih ključeva sa colovnim merama.

Probao sam ih na maticama, 3/4 cola paše na 19 mm.
1/1/4 paše na 32 mm ..........
hajde ga izmeri sublerom iznutra
1/1/4 paše na 32 mm
ovaj bi trebao da bude 33,ako se dobro secam dimenzija matica na tockovima kamiona iz Svedske
 
Posto vidim da kolege imaju bas mnogo alata da priupitam jel neko raspolozan za trgovinu? Izgubio sam negde okasti 22, a okasti 9 mi proklizao pa bih kupio ta dva kljuca. Nije bitan proizvodjac, samo da je onaj stari kvalitet i da su dobri. Ovde kod mene nema tih sto prodaju stare alate, a kad idem u velike gradove obicno se ne setim da potrazim.
 
Tesko ko ce pristati na prodaju.Koliko god kljuceva imao nikad ih dosta. Moze biti na buvljaku i pijacama da neko donosi, jer kod mene u gradu svaki ponedeljak na pijaci ima lik sto donosi sve zivo od alata. Kljucevi iz danasnjih prodavnica ne valjaju nicemu. To moze posvjedociti i ova slika:
1aa884da5add8da946a6d3114deeab32.jpg

Navodno njemacki kvalitet. Mozes misliti :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh