Alati i radionice

Nemojte sada pisati o posledicama.Uplašiće se pa neće hteti da vari i onda nema ništa od zavarivačkog zanata.
 
Samo naglavna maska za varenje,ako se ima 200+ eura,kupiti automatsku,ako ne dobra je i obicna.Za pocetnika je dobro da su obe ruke slobodne prilikom varenja,tesko je voditi elektrodu jednom rukom,naglavna maska je tu spas,ne razumem ljude koji vole u jednoj ruci da drze masku.Pre par meseci,dodje neki majstor kod mene kuci,treba nesto da se vari,dam mu ja naglavnu masku,ne ne!!,daj ti meni obicnu :sjasi:.I obavezno kozna kecelja,to je minimalno,nije bitno vario ti 5 minuta ili 55 ,treba se zastiti!!.
 
Tako letos vario slamotrese ojacavao ... legnem da spvam pa kad je kad krenu neko trnje u ocima nezna sta me snaslo , ko u onoj ipcetovoj pesmi ( otvore se oci ko kafanska vrata ) sutra ceo dan vrsaj jecma upalile se oci i uvece pita me devojka jel se drogiram sto su mi takve oci pa OCA I MAJKU SVE NA GOMILU ... :)
 
50 dinara

dscf2992.jpg
 
Kad sam ih video, bile su mi zanimljive ,pošto sam prvi put video tako male papagajke.Kad je rekao cenu ,kupio sam ih ,bez cenkanja.Igraće se unuk sa njima.
 
Najbolja je mast Hloramfenikol, a mogu pomoci i kapi Proculin, Aco ti vjerovatno mislis na najrasprostranjeniji ''narodni lijek''_kiselo mlijeko.
 
Treba jedna mlada prsata da malo strcne po ocima i odma ce progledati. Kod nas u firmi su jednog hvalisavca naucili pameti sa maskom da ga 3 dana nije bilo na poslu. Umesto zatamnjenog stakla uzeli su tamnu foliju i nalepili na staklo i dali mu da vari. Nije to dugo ni trajalo samo sto ko vampir nije svetlost mogao gledati bar koji dan. Posle nije otkucavao i pravio probleme kolegama.
 
Tako je bre Vica i Matic,haha.Da se nasmejemo malo.
Salu na stranu ja cuo da stvarno pomaze,a vidim niko ne spominje pa reko mozda i ne znaju ljudi.Ja slabo varim i obavezno koristim masku pa nikako da isprobam taj lek.:osmeh:
 
Jedan drugar je išao kod žene koja je dojila dete.Kaže legao joj u krilo i kada je izvadila dojku umalo u nesvest nije pao :haha: a mleko mu je pomoglo.
 
Nazad
Vrh