Alati i radionice

Sve to može kad ima mesta,kad na zmaju 142 filter ulja se usćudi to je problem da te stomak zaboli (u bukvalnom smislu)
 
Danas stigao kljuc za filter. A kad vec placam dostavu brzom postom uzeo sam i T-rucku i imbuse.


img20150414171505.jpg
 
Moj ponov na vojnom otpadu u Temerinu za,verovali ili ne 150 din :osmeh:(vojna mazalica),stakleni spric 100din.Prvi put sam video ovakav tip mazalice.Oprao u nafti,ostatke od stare masti od koje je ostao sapun i radi kao san.Zbog te neplanirane kupovine ,propustio vasar u Rumi,ali vredelo je
22022008013_zpsgrpzbnzw.jpg
[/URL][/IMG]
 
Ja sam na kilo kupio 2 mala FADIPova. Novi, samo ih uhvatila korozija. Uzmem ocistim ih i ofarbam sijaju se. Odlicni za podmazivanje zvezde na macevima testera. Iz kolekcije sa otpada ima i jos jedan mali aluminijumski, gusane i prohromske elektrode i jos vazda kojecega. Sta sve deca narkomani prodaju kako bi imali para za drogu... Kaze tata jedan je kapiju doneo i prodao na kilu!
 
Ljudi izvinjavam se vama koji ste ozbiljno shvatili onu moju poruku,ali var nije moj to je od druga koji je majstor i vari krupnije stvari ja samo pikujem. :ppozdrav:
 
Bilo bi da sam precutao,ali mi cudno da niko nije posumnjao. Sve ukupno sam do sad 10ak elekroda potrosio,aparat dobar elektroda uzeo malo od tog druga jedino var ne ispadne kao na slici,sumnjam da je do maske. :osmeh:
 
Baća naučićeš i ti tako da variš samo ako budeš gledao bez maske dok ti drug pokazuje osnove zavarivačkog zanata. :osmeh:
 
Nije lepo od vas.... Nagovarate čoveka da gleda bez maske. Pa valjda je bolje da koristi masku da ne ozrači lice,ali obavezno bez onog zelenog stakla kako bi mogao da "ukrade" zanat. :osmeh:
 
Za varenje bez maske Hlorofenikol mast zakon,kako ko ima oci,nekog samo uhvati bljesak posle celu noc trnje u ocima,a ja intezivno varim svaki dan po nekoliko sati i hvala bogu do sad nikakvih problema,a gledao sam mnogo puta i kako drugi vare.Jednostavno mi nesmeta.A dokle ce....:osmeh:Izbegavam ta iskustva
 
Ma,da,mnogo lep "filing" :osmeh: Otprilike kao neko trnje u ocima,koje je slano-tako nekako... Kao sto rece Sinisa,ne pomaze uvek krompir,ali uglavnom pomaze.Pomaze i secer rastopljen u vodi,pa se nakvasi tom secernom vodicom neka krpa ili nesto slicno i te obloge se stavljaju na oci.Pri tom,onaj koga je to zadesilo,mora da napravi uzbunu u kuci,jer u tim trenucima tesko da moze sam sebi pomoci.
Eto,da znate ako vam se,ne daj Boze,desi :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh