Alati i radionice

I možeš da ga koristiš sasvim normalno? Nisam stručan varilac, ali pre bih pozajmio sa dva kraka ako komšija ima nego svoj vario. Ne verujem da može izdržati taj var napinjanje radapcigera.
Ovaj za ove pare mi se baš sviđa, verovatno ću i sebi poručiti jedan.
Mnogi su skepticni kod varenja ali veruj, moze var mnogo da izdrzi.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Мануфактура...
bcff2e89e3b043e8a4fc85d989ce139a.jpg
ba57d5fd17a80da3debe5108900347fb.jpg
 
Ручни рад, јуче сам га 5 пута варио, врх му се заврнуо, и није могао да растави грабуљу. На крају је радила мацола од 8 kg.
35d8b90ae0ea46b5a42ef0d85f063791.jpg


Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Naizmenicni prekidac, u jednom polozaju radi stalno u drugom radi preko senzora. Na senzoru podesis da se ne ukljucuje u toku dana.
Hoce bit problem sto ce senzor na izlazu dobijati struju? Jer izlaz sa senzora i struja direktno sa prekidaca se zajedno spajaju na reflektor, da ga nece mozda spalit ili tako nesto?
 
Pozz.Jel zna neko jel kod ovih starih tipova ,valjda su stari,kucista lezajeva gde nema semering nego neko kao platno ,vidi se na slikama.Jel to ima posebno da se kupi,kako se to zove ?.

image host
 
Pozz.Jel zna neko jel kod ovih starih tipova ,valjda su stari,kucista lezajeva gde nema semering nego neko kao platno ,vidi se na slikama.Jel to ima posebno da se kupi,kako se to zove ?.

image host
Tehnički filc, zavisi od čega je kućište, ako je neka standardna mašina onda verovatno imaš da kupiš gotove polutke, ako nema onda možeš da kupiš na meru u rolni.Ako ti treba manja količina za neki Class može da se uzme i traka, al ne sećam se za koji davno sam kupovao.

Radi isti posao kao semering pod pritiskom se zbiju vlakna i nema da popusti tako lako.
 
Сећам ли се ја добро или не - било филцаних назови "семеринга" и на моторима?
 
Не знам дали је филц, мени је личило на неку кожу. Неки природни материјал јесте. Има тога на старим уређајима још.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Ja sa mojim Unior radapcigerom nisam imao nikad problem. Jedno 2-3 puta sam ga sigorno optereti onako dobro baš i izdržao je.
Ovakav imam samo nešto manji. Ovaj je 230X190, a moj 160x130. Sad vidim da sam dobro prošao sobzirom da sam ga platio 700din. :)
 
Nazad
Vrh