Alati i radionice

Pazi poceli kinezi da ih kopiraju!Ja sam ih redovno kupovao i sad kupujem.Koristim ove druge zlatne stim sto pozadi pise Luk i ima neke linije,dok na kinezima nema.To je sad kao originalna iz rusije.Na pijaci mislid da su oko 60 din komad ali vrede.
 
Kod nas u firmi su jednom doneli te sa prvog linka i nikad više... Najbolje ploče su FIREBLADE
 
Danas sam deo stacionarnog alata malo preslagao na brzaka i ovo napravio,sutra kacenje a kad vreme dozvoli i daljnje sredjivanje.
imag1449.jpg
 
Ima li neko iskustva sa ovim novim aparatima za varenje. Vidim na oglasima snaga 250A, težak samo 5,5kg a cena 110e?
 
i ako su orginal pucaju cim se malo uviju u stranu ili pritisnu meni je od 40 komada deset puklo kad sam radio prikolicu sa bale
 
Luga,jao mama.Kod nas ploce zvane Ubice.:osmeh:Valjda sve to kopija.Orginal ako postoji kod nas sigurno valja.
 
Radio sam sa ovim plocama i zadovoljan sam... kupljene na pijaci... 80rsd-a na pijaci* ali nista ne zaostaju za nekim kvalitetnijim i (duplo)skupljim.... zute,zlatne "long life" pise na njima... su 50rsd.... ali bolje su mi ove prve,...
Danas obilazio vasar u Sapcu... Alata,masina... a dusa mi place sto ne mogu da ponesem sve kuci:)(fali love) meracio neku fleksovu brusilicu 2100w za 50 e 15ak kg teska... ali odustao sam jer nema kosnicu(za odvrtanje)...
Ima li neko savet za kupovinu dizalice za kola? razmisljao sam o onim malim hidraulicnim(3,5t) ili "krokodilkama" pa se dvoumim...
 
Nazad
Vrh