Aku makaze za orezivanje vinove loze i voća

Pa super znaci dobar kapacitet baterije nemas brige..sa 2 imas celo radno vreme..sto ja postizem sa 4 😁
Sutra zavrsavam jos hektar talijanskog rizlinga..
 
Маказе следећих дана тек следи акција.
После везаних 10-ак дана резидбе јављам ко је претеко .
 
Mojik rezacima bi trebalo 3 baterije da imaju za smenu od 8h. Sto znaci da su brzi.
 
Да за јабуку која је на дохват руке.
За млади виноград је мени данас требало чучни орежи, устани чучни орежи и тако цели дан сам радио гуштеров лет.
Твоје раднице су за исто време направиле много више резова.
Што црпи батерију.
Узгред колко је батерија посебно за наше маказе?
 
Ne znam koliko su posebne, porucicu jos jednu u Astoriju za sledecu sezonu. Sa tri ce moci izdrzati lagano.
 
У винограду где сам данас радио комшија има викендицу са соларним панелима.
Батерије данас код њега нисам пунио, могу ако затреба, али ладно пиво за моју допуну нисам одбио.
 
Mojik rezacima bi trebalo 3 baterije da imaju za smenu od 8h. Sto znaci da su brzi.
Бојчетићу у праву си.
Нпр данас у трешњи и крушци почетак резања 8 сати око 16 друга батерија одрадила своје.
Обрни окрени па на фелко 7 се врати до краја радног дана.
Е јесте проклетство имао па немао.
 
Nama kad se potrosi onda Lowe6, Felco 31 i Felco 2. Iskusniji kazu da je Arvipo dve klase iznad Stocnera. Videcemo dogodine.
 
Сама цена све говори.
Сечиво на овима је по мени лошије но на ручним фелко. Мислим на материјал од ког је направљено.
 
secivo je izdrzljivo presekao sam jedno 5 zica samo cvak i gotovo :D vidi se ostecenje ali se izvuklo kamenom pa se nevidi zub..bice orezano 6ha vinograda bez nekog velikog umaranja i bola u rukama..
 
Сама цена све говори.
Сечиво на овима је по мени лошије но на ручним фелко. Мислим на материјал од ког је направљено.
Meksi je materijal od Felco makaza to se slazem. I mi smo zakacili zicu i izvukli kamenom bez problema. U svakom slucaju ulazni model, od kojeg ne treba ocekivati previse ali radi radnju.
 
secivo je izdrzljivo presekao sam jedno 5 zica samo cvak i gotovo :D vidi se ostecenje ali se izvuklo kamenom pa se nevidi zub..bice orezano 6ha vinograda bez nekog velikog umaranja i bola u rukama..
Видим за следећу годину науружаваш се још са којим паром аку маказа.
Баш тако буде само чвак и оде . Ма не јебе ништа живо , али када на ред дође челична жица е ту камен мало више извлачи и санира.

Meksi je materijal od Felco makaza to se slazem. I mi smo zakacili zicu i izvukli kamenom bez problema. U svakom slucaju ulazni model, od kojeg ne treba ocekivati previse ali radi radnju.
Ради још како.Позитиван утисак по мени .Однос цена добијено за те новце одличан.
Мене руке на крају дана не боле . А имам још најмање 6 дана резања.
 
Јуче завршена.
Правио сам садиљке за нову садњу , биће слика у др теми ових дана.
 
Plasim se da iskra je sada cistokrvni kinez.Negde sam procitao da zelena neka njihova linija vredi nesto.

Mislim da nece potrajati ovo.
 
Plasim se da iskra je sada cistokrvni kinez.Negde sam procitao da zelena neka njihova linija vredi nesto.

Mislim da nece potrajati ovo.
Оглас се односио не на маказе , већ на батерије за аку маказе.
Батерије у овом случају нису у самим маказама већ за појасом.
Маказе тада буду лакше за тежину саме батерије.
 
Iskarinu imam Aku busilicu. Ne znam koliko Nm ima, ali radi radnju. Cistokrvni je kinez. Moja je crvena.
 
Nazad
Vrh