77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
propust, tj. nismo mogli da znamo da je on, jer je napisao u E-mailu neshatanasijevic, uglavnom je provaljen....
 
Sada je samo jedan potopljen brod, jos iz vremena ruske revolucije. :bravo:

@ D.R.E.D

Kad vidis nekog u zelenoj majici sa logoom foruma ti mu se pridruzi to je nas covek.
 
S moje strane je svaki dogovor prihvatljiv. Samo kada bi se nasli u vecem broju na ulazu mogli bi imati popust na grupnu posetu. Ali kako vecina kaze neka tako bude.
 
Danas sam dobio jedan mejl, pa ga u celosti prenosim.

Na štandu HIP AZOTARE Pančevo, 18. i 19. maja u 11 i 13 časova odrzaće se prezentacija tečnog azotnog đubriva UAN (Urea Amonijum Nitrat) u saradnji Azotare Pančevo i Instituta TAMIŠ iz Pančeva.

Vidimo se i pozdrav,
Bogdan Garalejic.
 
To znaci da je prvo predavanje u utorak to jest 18.05.2010. znaci vecina nas bi trebala da bude tamo a posle prezentacije na stand Jelenka :cool: , nego hoce li neko od urednika foruma da potvrdi onaj dogovor za taj slavni utorak(Ckaljine reci"taj slavni ponedeljak"...) :cao:
 
jebo te k........pa nekom je lakse uterati,neg objasniti....
pa bog vas jebo,dogovaramo da se nadjemo ispred sajma da bi prosli sto jeftinije sa ulaznicama i da organizovano udjemo,
neeee ovaj nemoze bez piva i jelen standa....nemojta na nas ni cekati....


bog vas jebo da vas jebo,sto backih nana.....

Lakše malo !! Bez psovke nemožemo da se dogovorimo ?? :sta:
 
Jeb.. te cena ulaznice kao da je 1000kg kukutuza. :haha:Šta si se stiso. Ajde već jednom neka napiše onaj ko je počeo temu gde i kada je skup i tačka više. :cool:
 
šandor je napisao(la):
Ja nisam mislio ispred ŠTANDA nego ispred sajma u UTORAK .Ja ni ne pijem pivo .
Moze ispred sajma nemoj da se KishRobert ljutis ni ja nekonsumiram pivo nego video sam u prethodnih par stranica da se spominje mesto okupljanja taj stand a ovo ispred sajma u 9:30 - 10:00 je u potpunosti prihvatljivo i molim organizatora da racuna i na mene,eto........ :cao:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh