77. Međunarodni poljoprivredni sajam-Novi Sad 15 - 22. maj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i ja bi drage volje da se nadjem sa svima sa foruma utorak na sajmu ali ne mogu nikako :sta:
 
Ja u sl petak ne mogu jer nam je 21.05 zadnji dan srednje skole pa valja :ppozdrav: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1273632282[/time]
_________________________________________________
Verovatno Muccobieno i ja dolazimo u utorak,moram vam jos javiti,cucu se danas sa njim. :cao:
 
U utorak ću i ja najverovatnije doći, samo treba odrediti mesto i vreme okupljanja, jer uvek je problem sa parkiranjem auta. :sta:
 
Branko je napisao(la):
Treba da se sretnemo ispred sajma...

Pivo nam sigurno neće pobeći.

Mislim da je bolje da se nađemo na nekom štandu u određeno vreme jer ujutru može neko da dođe i kasnije a i da se malo pogleda sajam da uz :ppozdrav: možemo da ::prica::.A i brate rano je za pivu tako rano.Nećemo biti zagrejani i rasanjeni.To je moje mišljenje. :cao:
 
Sve ce to biti lepo ako ne bude kise, trenutna prognoza stoji od subote do utorka kisa sve, prosto da ne poverujes...ja planiram subota - nedelja, ako bas bude kise velike pomeram i ja za ponedeljak, utorak, sredu... idem sa dva prijatelja pa to treba ukombinovati sa obavezama...ako budem u utorak nacu vremena na jedno ladno :ppozdrav: sa vasom ekipom :D na zbornom mestu ::prica:: ::suncanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh