1 Maj kao praznik rada

Ja i moja porodica smo bili na Paliću pa u povratku svratili na Zobnaticu.
 
Stigli smo u 7.30 pa nije bilo problema za mesto. I mi smo pravili rostilj, mogu da kazem da je atmosfera s one strane Dunava bila fenomenalna.
 
Posle ovog moram da dam otkaz jer ako se ova poslanica bude ozbiljno aktivirala da zastupa radnike može biti samo još gore po napaćenu radničku klasu [video]http://www.telegraf.rs/jetset/679492-zar-opet-nevena-adzemovic-mi-smo-jedina-zemlja-u-evropi-koja-ima-najvise-sindikata-video[/video]:haha:
 
Ja bio na planini Deli Jovan .

ap89ko.jpg


j9ltz5.jpg


33cbwhc.jpg
 
Ja sam bio na Bisernom ostrvu, na Staroj Tisi. Nego, Duki78 da li je to Zaječarsko pivo? Kakvo je u poređenju sa Lavom.
 
Imam zarku zelju da ga probam,mnogi su mi rekli da je odlicno....nazalost ovde kod mene ga jos nigde nema u prodaji.:ppozdrav:
 
Zamisli ima ga kod mene u prodavnici. Baš ću da ga probam kada dođem s prskanja danas.
 
To je najprodavanije pivo i u NS-u na studenjaku,jer je jedno 10-15din jeftinije od LAV-a a ne zaostaje po kvalitetu toliko... Mada zna se da za dobre krmace nema losih pomija.
 
Nisam ga davno pio al bi volo da ga ispijem mada nisam ni jagodinca davno pio zadnji put 2006 zecam se bilo dobro au al bi leglo :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovaj praznik u poslednjih 10-tak godina gubi smisao...sve radi sem državnih institucija...prava radnika su se vratila na nivo od pre 100 i kusur godina...
 
Nazad
Vrh