1 Maj kao praznik rada

Zombie zaboravio si nesto.Treba da pljunes i lovu da bi uopste dobio posao, ovo tvoje dolazi poslije da bi sacuvao posao_Osim ako nisi "guzonjin sin".

Da, u pravu si, to je najvažniji korak u tom procesu. Naime, to je do te mjere uobičajena stvar, da mi uopšte nije ni pala na pamet kao posebna stavka. Mislim, to se podrazumijeva, zar ne? Sutra ću ja lijepo mazalicu u ruke i podmazivati i sredjivati traktor koji sam kupio.
 
Ih, to Borsko jezero, to je fantazija, čak i sa onom travom od koje ne možeš da uđeš u vodu. Bio jedom tamo pre par godina i obišao ceo sportski kompleks za koji se i danas vidi kako je nekad bio dobro zamišljen. Emotivno sam vezan za taj kraj, jer momak moje najstarije ćerke je iz Bora i u međuvremenu smo postali veliki prijatelji sa njegovom porodicom.
Ima nešto u tom 1-om maju, što je neko lepo nasleđe i što pamtimo. a sad` kad se svi osećamo prevareni od svih vlasti koje su nas zadesile, i to je izgubilo smisao, ali svejedno, braćo i prijatelji srećan vam 1-i maj i da se lepo provedete tamo gde ste danas naumili.
 
Poslednja izmena od urednika:
danas smo se vratili sa kampovanja, dosta je bolo 2 nocenja, i kisa je dosadila, ali dobro smo bili opremljeni,
29cbac6.jpg
 
mi ovako,bilo organizovano na kanalu dtd takmicenje u kuvanju pileceg paprikasa.Ja sam zastupao ekipu DVD Mihajlovo.Neku posebnu nagradu nismo dobili,ali smo se dobro proveli.To je bilo u subotu.
 
Za radnike ,neradnike ,intelektualce i one koji bi leba bez motike sa subvencijama ili bez njih sretan praznik (ne)rada
:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh