Јунице "из увоза"

Ма кад би била нека права рускиња међу њима можда бих се и зезнуо и узео. (али права Рускиња, двоножна, па расна...) :haha: :haha: :haha:
 
Pa sad jel se isplatilo ne znam,ali nisam imao izbor,ali bolje tako nego da sad moram vratiti 10 komada,jer to je valjda najteze odvojit 10 komada iz stada i vratiti,mada jako sam se zeznuo jer nisam osigurao,a 4 junice mi crklo,jedna posle mesec dana imala cireve ,jednoj bubreg otkazao,i dve su imale dislokaciju...te godine me bas pogodila katastrofa...
 
sad bilo na tv.Sabacka mlekara dala prvih 30 junica ::svaka cast:: ::svaka cast::.eto ti prilike pocerina da dodjes do kvalitetnih grla.
 
Nadam se da cu ih dobiti, prijavio sam se kad je bio konkurs. Na kom programu je bila reportaza, mozda bude bude repriza da gledam? Nisam stigao da gledam tv pravio sam koncentrat za krave
 
aha, ima i kod mene neka takva ponuda,a ima i da im vratim juncu iste tezine kao sto uzmem u roku od 5god.i u obavezi sam da im predajem mleko 5 god.a po kojoj ceni niko nezna :sta:
 
BELIT577 je napisao(la):
aha, ima i kod mene neka takva ponuda,a ima i da im vratim juncu iste tezine kao sto uzmem u roku od 5god.i u obavezi sam da im predajem mleko 5 god.a po kojoj ceni niko nezna :sta:

pa zna se ,kad uvezu junice cena mleka se vraca na 15 dinara
 
zato ti i kazem ko zna da nije najjeftinije da se plati, pa bar znas na cemu si, ako zapne prodas
 
Varijanta,da vratiš junicu u toj kilaži dolazi u obzir.Preko mleka mogu da se igraju sa nama ako u ugovoru nije naznačena zagarantovana cena mleka.
 
Nazad
Vrh