Šta ste radili danas?Sedmi deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
danas samo oko svinja,posle da se dokupi pice i ocekujemo korindjase,poziv otvoren za sve,al' da se korindja na madjarskom!
 
neznam kako se to kod vas kaze,
ono kad deca recituju neke saljive strofe/pesmice...a gazde im daju orase,bombone...
 
Oprao auto, išao do Zlakuse, sad svratio kod ujaka na pivo pa da vidim šta se radi na forumu.. Od juče nemam interneta, izgleda komšiji crkao telefon pa ja ostah bez wajlesa :zli: :zli: :zli: Valjda će da otkloni kvar pa da počnem ponovo da ga potkradam :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Danas sam radio neke molerske radove

prije farbanja
25z72pc.jpg


Poslije
4slh6p.jpg


dyx10w.jpg

avo8kw.jpg
 
Danas pada sneg i jos malo istog,pa sam samim ti i cistio sneg.Danas je moj badnji dan i cestitam ga svima koji ga slave pa je sad svecana vecera.....Video sam da se spominje korindjanje to je obicaj i kod nas u BNS deca pevaju pesme i dobijaju darove od gazde imanja na kom korindjanju u glavnom su to deca bar kod nas do 10 godina :ppozdrav:
 
Pre sam to radio, ali danas vec ne... mator sam za to... Ne znam za ovaj po gregorijanskom da li je obicaj... ali za pravoslavni obavezno smo isli i bilo je lepo... eh decje doba smrc brzo proslo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh