Šta ste radili danas?Sedmi deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvadio zadnja tri panja od bagrema iz baste...prespavao ostatak dana...bice belaja nocas!
 
cek malo!
tih 6 BRAOVA kako ti kazes,su bili svi kod tebe i skakali na tvoje krmace i sada ih ti posle dosta upotrebe koljes i to meso koristis za svoje potrebe?
 
Ooooooooo Bože sačuvaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brav=je mlado svinjče (bar kod mene)kojem su izvađena jaja. :haha: ili žensko svinjče koje se nije prasilo.
Tako se kaže brav,(kod vas je brav =nerast)Jel tako?
Inače bilo je 5 ženskih i jedan muški,i imali su 8 meseci. ::namigivanje::
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
Ooooooooo Bože sačuvaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brav=je mlado svinjče (bar kod mene)kojem su izvađena jaja. :haha: ili žensko svinjče koje se nije prasilo.
Tako se kaže brav,(kod vas je brav =nerast)Jel tako?
Inače bilo je 5 ženskih i jedan muški,i imali su 8 meseci. ::namigivanje::
kod nas je brav koji naskace na krmace.
 
Lepo kazem ja 'za kasnije cu videti'...
Evo da se pohvalim,skoro jagnjio ovcu,dobio malog Buleta,...
 
Ustao da uradim neke zadatke za fax,sinoc radio kod drugarice i digitron joj posasavio pa izbacivao neke defektne rezultate,kad ono nije ni kod mene sad bolje ... :udri: :udri:
Videcu sta kaze profesorka. :D
 
u svakom slucaju .. nesto su radili .... :haha: :haha: :D
Post je spojen: [time]1293179336[/time]
_________________________________________________
a ja odoh do servisa da uzmem neki dinar ..ako bog da .. i da zamenim ulju zbog problema bezin pumpe spralo ulje jbg..
 
KishRobert je napisao(la):
puno si ti gledao u drugaricine dude,pa nisi dobro sabirao!
Problem je sto je ona bila mozak,tako da je meni salabajzanje bilo dozvoljeno ali sam bio fin pa sam pratio i ponavljao za njom. :D Inace vezba nije valjala tj jedna jeste druga nije,ali sada su sve nastimane samo da se potpise neko od rukovodecih.
Sad malo sredim stan pa sebe,bio bi red da odem da se osisam ni to nisam stigao... :udri: :udri:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh