Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Ja danas odmaram , juce sam bio u Adasevcima kod clanova North Army i Miroslav jovanovic, kod ostalih iz tog sora nisam stigao da odem. Juce napravio 420 km ::traktor::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Kad si obletao masine sa mojim imenjakom a ja sam oko komsinica iz tog sora. ::namigivanje::

Danas odmor od jucerasnjeg dana i sinocnje noci,kasnije otici do drugarice po neke skripte i naci se sa jednim tipom da trgujemo telefone ako se dogovorimo,sve u svemu debela ladovina danas. :cool: :ppozdrav:


P.S. Mog'o si bar reci zasto si isao i da li se isplatio put. :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dragan18 je napisao(la):
Ja danas odmaram , juce sam bio u Adasevcima kod clanova North Army i Miroslav jovanovic, kod ostalih iz tog sora nisam stigao da odem. Juce napravio 420 km ::traktor::
Kakav si ti pustolov...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

sklapo motor na 539 ostalo jos sutra ceo dan posla
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Prosetao sa suprugom od kuce do centra grada i nazad(8km) po ovoj vetrospicini...k'o da sam morao,ali zena navalila..
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bili brat i snajka u gostima.Odoše upravo,sada kupanje dece i komp
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Dosao sa svadbe,,pa na komp i na fejs.... :cao:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pre podne se druzio sa clanom @zrenjaninac i njegovim ocem(vodio ih kod jednog rodjaka za sejalicu),potom,ama bas u podne jedna krava resila da se oteli :haha: hvala Bogu na miru,a ne kao ona juce sto je pobacila :zli:,potom kod taste na rucak ::namigivanje::,pa kod jedne prijateljice madjarice na zakusku povodom Bozica,muza, vecera,forum,sad ce opet muza(ove sveze muzare) :udri: i tako..... :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

pre 20mn stigo u Novi Sad....
Ma sta ce ti tasta i da ti dolazi :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh