Šta ste radili danas? Osmi deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Temperatura kotla je pormenjiva zavisno od spoljne temperature , i udara vetrova koji se kosi stepenom izolacije prozora , vrata i zidova .
Po slici imas otvoreni sistem etaznog grejanja , sa prelivnom posudom , bez expanzionog suda
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

J
Rale 83 je napisao(la):
Temperatura kotla je pormenjiva zavisno od spoljne temperature , i udara vetrova koji se kosi stepenom izolacije prozora , vrata i zidova .
Po slici imas otvoreni sistem etaznog grejanja , sa prelivnom posudom , bez expanzionog suda
est otvoreni sistem samo je expanzija uradjena da bude prelivna valjda to regulise neki ventil pritiska koji je u mom slucaju na poziciji stalno otvoren. Tako mi je bar majstor objasnio tvrdi da moze i bez tog ventila ali i kaze kad si ga vec kupio a nedas da ja ponesem postavicu ga.
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas sredili jednog veprica
34y9oar.jpg
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
J
Rale 83 je napisao(la):
Temperatura kotla je pormenjiva zavisno od spoljne temperature , i udara vetrova koji se kosi stepenom izolacije prozora , vrata i zidova .
Po slici imas otvoreni sistem etaznog grejanja , sa prelivnom posudom , bez expanzionog suda
est otvoreni sistem samo je expanzija uradjena da bude prelivna valjda to regulise neki ventil pritiska koji je u mom slucaju na poziciji stalno otvoren. Tako mi je bar majstor objasnio tvrdi da moze i bez tog ventila ali i kaze kad si ga vec kupio a nedas da ja ponesem postavicu ga.
Slikaj mi to , ako ti majtor reko ko sto si napisao nece da valja , imas 2 x 22 sa i.i 2x18 sa grupe uzeto , manometar nemas nigde a nevidi se ni sigurnosni ventil
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

nikola94 je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
zorancile je napisao(la):
Zrenjaninac, jel si ga kaparisao?

jesam Arion 630 i plug Vogel 1050 četvorobrazni obrtač Vario

IMT-550 je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Bio do Almexa pa posle na ručak. :cao:
I ja danas podelio vreme sa kolegom Zrenjanincem posto sam najblize od Almexa... :ppozdrav:

i upoznao člana IMT 550 Dušana Ćorića :cao:
komsija cestitam na kupovini i da te sluzi.... :cao: :D
pidikanac je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
zorancile je napisao(la):
Zrenjaninac, jel si ga kaparisao?

jesam Arion 630 i plug Vogel 1050 četvorobrazni obrtač Vario

IMT-550 je napisao(la):
ZRENJANINAC je napisao(la):
Bio do Almexa pa posle na ručak. :cao:
I ja danas podelio vreme sa kolegom Zrenjanincem posto sam najblize od Almexa... :ppozdrav:

i upoznao člana IMT 550 Dušana Ćorića :cao:

rekoh ti ja 630 takav isti zraktor i plug je uzeo ovaj moj rođak svaka čast traktor je super :D :ppozdrav:

hvala još malo sreća i zdravlje da nas prati da završimo do kraja i onda :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :veseljak::
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio u Beogradu, vodio decu na neku predstavu u Domu sindikata...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Do sad sam ležao i treznio se. Sad sam se malo kovarnuo :cool: malo da odmori pa odoh na reprizu :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Danas odmaranje, malo internet, malo knjiga. No alkohol :nono: :ppozdrav:
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Bio u Popovic na pijacu,pazario prasice za strica,sad malo odmor pa u sedam krecem za Novi Sad...
 
Odg: Šta ste radili danas?Osmi deo...

Pokusavao da uparim kerove ceo dan skoro, posto juce nesto nije moglo, a i danas sam se namucio, i to sa drugim kerom na kraju. Sutra druga kuja... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh