Šta ste radili danas?Dvanaesti deo.

@cika_laza
I guše od suše.:ppozdrav:
@Dejaaa
Pek'o sam,što bi mi neko pek'o,'de je tu gušt!:ppozdrav:
 
Ja danas imam dosta posla,pokosit neku obalu ,pa ce to moji rucno pokupit,napravt smjesu za stoku i svinje za 7 dana,privuc neke bale.......Idem sutra na aperaciju krajnika pa da moje mogu par dana i bez mene
 
Još danas prašenje strnjaka i sutra na baru. A da bi se moglo radit mora se i jesti. Današnji drugi doručak po redu.

1499wg5.jpg
[/IMG]
 
:osmeh:Oko 11 h. se kupao u Jonskom moru,sad pijem kući kafu pa da napravim hranu za svinje.
 
Bio sa drugarom na vašaru u B. Topoli i za kratko vreme što smo bili ostali smo bez brisača na autu.... Da Bog da mu se ruka osušila mamu mu j..em lopovsku! Juče ih stavio nove a koštali su 8000din. Je.o svinji mater.....:zli:
 
Ma nije sa mog auta ukradeno nego sa drugarevog,samo što sam se i ja uzgrebo kao da je moj.... Mazdu 6 ima. Možda su malo pretplaćeni brisači (kupljeni u ovlaštenom servisu... duga priča) jer kad smo stigli do mene,stavio sam mu flet brisače da može stići do njegove kuće (kiša je pljuštila) a ti su radili kao i oni za 8h. Kako god! On je njih toliko platio a ovaj što ih spasio..... već sam mu poželeo sve naj.....
 
Danas sam isao na aerodrom u BG pa sam isao preko Pecinaca,bogami tamo sa usevima bas nije extra stanje...
 
Lagano posmatramo kako se prasence okrece na raznju....inace...vecinom od svake ture ostavimo jedno najmanje i okrenemo na raznju
 
Nazad
Vrh