Šta ste radili danas ? 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
koji su to zvucnici lalo? :ppozdrav: dobar ti je traktor! kojom to brzinom ides?
Post je spojen: [time]1258307177[/time]
_________________________________________________
4-ta kornjaca?
 
Dragan18 je napisao(la):
koji su to zvucnici lalo? :ppozdrav: dobar ti je traktor! kojom to brzinom ides?
Post je spojen: [time]1258307177[/time]
_________________________________________________
4-ta kornjaca?
Zvucnici Panasonic 2x50w, 13 cm, Blaupunkt Bermuda MP35 MP3 plejer. Brzina 4 kornjaca, 1600 ob/min.
 
kiraj je napisao(la):
Lalo, lepo to ide vidim i da nelepi za tocak na plugu.Danas je i srednji Kiraj orao ali je morao da neutralise tocak posto mu je jako lepio pa se nije okretao.
zar nebi ste mogli da ugradite neki zistac prema tocku i da bude na nekih 1 2 cm od tocka ?? to bi vam bilo odlicno za kada je mokro a kada je suvo nebi uospte smetalo...
 
I to se zaguši.Imam na jedan plug tako namešteno original i nemože kad lepi.Na drugi plug imam gumeni točak punu gumu e to je zakon.Ne lepi nikad i nema nikakvog skidača.
@ lalo trebao bih brže da teraš barem 6.5-7km/h ovako ti cisterna treba dok uzoreš jutro.
 
pa na punom gasu u 4-toj sporoj je oko 7,5 km/h?

brate dobar ti je radio pa je dobar zvuk :ppozdrav: koliko si ga platio?
 
8500 din. Al ja ne orem na punom gasu vec na 1600 ob/min. Ide on ko od sale i 5-om al onda Ruja pocne da kidise na 560.
 
kombajner je napisao(la):
kiraj je napisao(la):
Lalo, lepo to ide vidim i da nelepi za tocak na plugu.Danas je i srednji Kiraj orao ali je morao da neutralise tocak posto mu je jako lepio pa se nije okretao.
zar nebi ste mogli da ugradite neki zistac prema tocku i da bude na nekih 1 2 cm od tocka ?? to bi vam bilo odlicno za kada je mokro a kada je suvo nebi uospte smetalo...
Ima on original cistac koji funkcionise u normalnim uslovima.Sada radi onu pravu crnicu/crna kao ugalj/a i maze se po dasci.Ima MF dobar plivajuci pa nije problem da radi bez tocka.Sutra neradimo posto je svetac pa ce mozda do prekosutra malo i prosusiti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh