Šta ste radili danas ? 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Morao sam kositi travu i to treci put,jer sam kupio neke ovce,a travu proletos prodao (da ne bi samo detelinu jeli)
Milanche@ kakav ti je taj krupac?
 
Cijeli dan orao bašče i spirio 8 komada bez žurbe.



Pa na kraju dana u birtiju na gemišt i sad kad se spremim ode u Kućar na cigane u živo, na uvo. :ppozdrav: :D

 
E blago tebi Becarina! Mi smo sejali psenicu danas, dalo se raditi samo su lenije razrovane! Tako smo se zaglavili sa kamionkom da smo je dva sata cupali iz brazde!(vlasnik zemlje uz put izorao brazdu do kolena pa kad je upao dupli tocak od kamionke, najeli smo se govana dok je nismo izvukli odande) Sad na spavanje jer i sutra setva... Ima jos 9 tona semena da se poseje...
 
jhona DERU je napisao(la):
slavonac tu možeš odma dve svinje da šuriš :haha: . koja je dužina tog korita??

210 cm.
dosada sam imao problema sa šurenjem,svinje su jako dugačke pa je teško okretat na lancima
sad sam se riješio i tih slakih problema :ppozdrav: :ppozdrav:
 
juce orao ceo dan a danas da upalim traktor poce nesto da lupa i blokira mi motor skidam sutra glavu motora pa ce biti slike
 
Meni se tako nesto slicno desilo na ursusu prosle godine!Nesto je lupilo i zablokiralo motor!Kada smo ga razklopili ispostavilo se da je se teg radilice odkacio i zaglavio motor!Tegovi su kod njega bili na srafove, a ne liveni!Bilo je malo varenja,posto je teg ugledao svetlost dana!
 
kloki je napisao(la):
juce orao ceo dan a danas da upalim traktor poce nesto da lupa i blokira mi motor skidam sutra glavu motora pa ce biti slike
možda je dobio vodu u cilindere-kad se traktor ohladio procurila brtva
 
prao sudje ,usisavao stan ,cistio kupatilo, izbacio 5 kesa djubra i naravno visio na Facebook-u i Poljoinfo forumu. A posle cu da ucim Meteorologiju :ppozdrav:
 
napravili neku supicu za svinje gde bi jele da im nebude mokro tu kad pada kisa i prekrili... padala kisa jutros pa zato nema posla u polju...
 
Lalo, lepo to ide vidim i da nelepi za tocak na plugu.Danas je i srednji Kiraj orao ali je morao da neutralise tocak posto mu je jako lepio pa se nije okretao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh