Šećerna repa 2017

Sada idu sleperi sa komercijalama 13.6m najvise. Oni su totalno nesposobni cim se zaba popiski.
 
Kod nas prvo buldozerom skinu taj gornji sloj blata i onda traktor od 300ks vuce kamion, ako neide tako onda zakace jos jedan od 300ks:haha:
Pricam za coveka sa kim ja radim

- - - - - - - - - -

I moja repa stoji
 
Mnogi su se pogospodili. Uvodjenje ove nove tegnologije neznaci da gazda moze doci u papucama na njivu. I biti bezbrizan. Kad je blato repu treba izvesti na tvrdo. Ili obezbediti traktore za tegliti kamione.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Sokole de zuris, cekaj za par godina da dronovi pocnu da kontrolisu od pipe i cerkospore, pa to ima da je vidis samo u kutiji i na listi kad dodje naplata. :osmeh:
 
Kod nas prvo buldozerom skinu taj gornji sloj blata i onda traktor od 300ks vuce kamion, ako neide tako onda zakace jos jedan od 300ks:haha:
Pricam za coveka sa kim ja radim

- - - - - - - - - -

I moja repa stoji

Jeste,i posle dve tri godine putevi nisu ni za sta,ostanu nizi od njiva i uvek blata i u sred leta...svadjali smo se mi sa tim tvojim par puta al njega bas zabole...i sto mi ostavi koji vagon djubreta od repa na njivi nikom nista...mnogo je poceo bahato da se ponasa,ko da je sve samo njegovo...
 
A to sto je kod svih sablonski primese 3% kod njega 4%.Necu se obogatiti od tog procenta ali bas bode oci.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
20171130_132002.jpg
20171130_112102.jpg

Danas odneta sutra se možemo opustiti u Sombou:osmeh:
 
I ja mu juce prosao i pored prizme i pored dvorista( i crni i beli auti bili u dvoristu), mislio sam da je komsijina repa al ono Nikola licno. :osmeh:
 
Nazad
Vrh