Šećerna repa 2013

Koje strane sorte planirate sejati ove godine?

  • Giraf

    Glasovi: 3 8,8%
  • Original

    Glasovi: 16 47,1%
  • Leopard

    Glasovi: 2 5,9%
  • Jasmina

    Glasovi: 4 11,8%
  • Marianka

    Glasovi: 5 14,7%
  • Serenada

    Glasovi: 1 2,9%
  • Alfonsa

    Glasovi: 0 0,0%
  • Asketa

    Glasovi: 1 2,9%
  • Gazeta

    Glasovi: 1 2,9%
  • Horta

    Glasovi: 1 2,9%

  • Ukupno glasača
    34
  • Anketa je zatvorena .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dr.Dal se to spemamo za setvu ,ili je bilo da se kuma ne uvredi?:ppozdrav:Kod nas fakturisali 4,5+o,3 zanešto+1,65l Laybacidp po h+0,35l sfere poh +PDV.Mislim da ćemo ovu godinu spominjati po dobroj ceni::novac::
Za 2014 cena 4,3+pdv bez išta više:svinja:
 
Dr.Dal se to spemamo za setvu ,ili je bilo da se kuma ne uvredi?:ppozdrav:Kod nas fakturisali 4,5+o,3 zanešto+1,65l Laybacidp po h+0,35l sfere poh +PDV.Mislim da ćemo ovu godinu spominjati po dobroj ceni::novac::
Za 2014 cena 4,3+pdv bez išta više:svinja:

Mozda:sta: ako cena ne padne drasticno,ali po svoj danasnjoj prici nekog svabe i predstavnika sve tri secerane senta, zabalj i mk cena ce dole!::lose::
 
nikola indjija
user-online.png


Ala ovaj tera rusa kao na Paris-Dakar :haha: Jel ovo mercedes u njemu?
 
Jeste motor od 140 ks. Kao i što sam ranije napomenuo kod meneće biti zastupljena repa i ove godine na nešto većoj površini. Odustajanja nema nije bolje ni sa drugim ratarskim kulturama ako ništa drugo barem je zagarantovana cena.
 
Sada će nam platiti osnovnu cenu 3,5 din +PDV a u januaru ostatak tj, stimulacije do konačne cene koja bi trebala da iznosi 5,18 sa pdv-om.


Senta je uvek isplacivala pre katolickog Bozica

Kristal, kod nas su plaćali uglavnom 30-31 decembar, znači pred Novu godinu!
 
Kameni
Ja sam malo stariji od tebe "Derane"
Ja kad uzorem za repu sa mojim traktorom i plugom,i dvaput podrljam sa drljacom koja ima 40 godina,a na sebi manganske klinove,bude ravno,sta da ti pricam.Vezem koju ciglu na nju da bude teza,a u traktoru imam i PP-aparat,a ne ko vi mladi i zeleni...:haha::haha:...
 
Nama su (Žabalj) 15 10 platili repu predatu u septembru,odbili procentualno dug a ostalo platili po 4,5+pdv.I kod nas su praktikovali do sada da deo plate pre 25 12 ali svakako će platiti do 31 svima::novac::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh