ŠAROLE ovca

Dobar vam dan svima odgaivacima ovaca svih rasa.Hteo bi da vas zamolim za malo vise slika rase Sarole.Jer tako mozemo nasu stranu i stada obogatit. Gospodin Mailovac je postavio odlicne slike.
Slika koja je postavljena 16.12.2011.na kojoj se nalaze dva prvoklasna ovna koje mozete naci samo u genetskim centrima R Francuske.
Gospodin Mailovac zado si sebi zadatak da ces postici takve rezultate pa neka bude .

---------- Poruka napisana u 22:53 ---------- Prethodna poruka je at 22:53 ----------

A ja te licno podrzavam i znam da ces do toga doci i tvoj uspeh postic i to za kratko vreme a treba da znas rasa ovaca ima Svetlu buducnos u Svetu pa i ko nas Samo napred prijatelju nas mi smo svi za tebe i volimo cenimo tvoj uspesan rad samo napred.Kad vam dolazi priplodni materijal Molimo te da nam postavis jos slika kad vam pocine jagnenje ovih dviski.
Pa sad u Srbiji nema jacegi boljeg odgaivaca .
A i Farmu imas odlicnu moze se naci samo na zapadu.
Koplega Mailovac.Jugoslave kad ces imati priplod za prodaju Sarole rase molim te javi postavis priplod i odgaivaci vide i znaju sta kupuju.kolko linija jos imas na raspolaganju.
Pa vidite odgaivace.rase ovaca.Bikara koji su ove godine koristili.Ovnove sarole rase znaci presednig odbora Kankaras sam javlja rezultate samo da je postavio slike il video tih jagnadi to mi stocari hocemo i samo takvo idemo napred sviju vas pozdravljam mnogo uspeha srece samo napred cao.
 
hvala na lepim recima,jagnjenje je pocelo polako veca grupa se jagnji u januaru i februaru,sto se tice linije u jagnjenju je 2 krvne linije ovnova korissceno i 6 razlicitih krvnih linija ovaca ovoga puta,stizu nove linije ovnova u janoaru koje cemo koristiti u sledecem parenju,bice slika kada budu vise jaganjaca i kad stignu ovnovi,veliki pozdrav
 
hvala savo21,mora da je snimljeno ranije,jedini nisu,mismo od njih kupili 20 zenki i jednog muzjaka,mada imamo i od drugog coveka koji je uvezo sa njima

---------- Poruka napisana 31-12-11 u 18:08 ---------- Prethodna poruka je 30-12-11 at 23:10 ----------

svim kolegama i ljudiima foruma sretna nova godina,ovcarima puno kvalitetnih grla i puno uspeha!!!!!!!!!!!!
 
Dobro vece svim nasim odgaivacima ovaca svih rasa. Srecan vam praznik ko ga slavi.

Sta je sa nasim odgaivacima sarole rase ovaca nema slika nema videa .

Gospodine Mailovac sta je sa uvozom i to cekamo rado da nam malo pojasnis kako je pocelo jagnenje na vasoj farmi koja spada u red evropski modela

Postavi te nam neki vdeo na kojem se vidi sarole ovca . pa tebe je snimala tv stanica i ima te negde na strani .DOMACIN.vidi pa nam to ubaci

Gospodine Mailovac kada ces imati zenska i muska jagnad mislim na priplod za prodaju..Ima nas par jako zainteresovani za kupit jer znamo

Da imas sada najsvezu krv to je bitno jer je kod ovi na UBU vec stara puno pzdrava cao
 
kolega sarbanac,grla na ubu su uvezena 2006 kao i u cupriji,na ub je stiglo 3 linije ovnova a u cupriju 2 linije,ili gresim
 
dve linije su uzete iz cuprije,sinovi od uvoznih ovnova,octac od jednog je kod nas,rzumelismo se hvala,ova rasa je relativno sveza i potrebno je jos krvnih linija da bih se radilo dalje,nadam se da cemo mi doprineti tome
 
Kako sam cuo u adi preprosli god(2010) covek iz francuske uvozio 15 ovaca i 1 ovna covek se zove Bajus Tibor
 
nije tacno,tibor je nas prijatelj sa kojim mi suradjujemo,tibor je kupio ovce sa uba 10 zenki i ovnica,danas je malo prosirio stado,sanama suradjuje sto se uvoza ovnova tice i unapredjivanje ove rase u srbiji,covek je prva liga i koristim ovu priliku da se zahvalim za suradnju

---------- Poruka napisana u 15:23 ---------- Prethodna poruka je at 14:50 ----------

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wlLkwjxEBeA evo neceg
 
or2u4n.jpg
mesec dana stari

---------- Poruka napisana u 17:13 ---------- Prethodna poruka je at 17:12 ----------

8vrj0m.jpg
 
Nazad
Vrh