Đuro Đakovic

Odg: đuro đaković M1620H

Ulaz 15, izlaz 8 mm - obrtaji doba 1300.
 
Odg: đuro đaković M1620H

Ja sam sa 1620 H vrsio zito sa sitima 10mm br. obrtaja doba 1200 a zazori na korpi 13 - 8mm i odradjivo je posao besprekorno, dok vlaga zita nije pala na 10% i manje tada je poceo da pravi lom dok zazor na korpi nisam povecao
 
Odg: đuro đaković M1620H

recitemi dali neko ima na prodaju dd u okolini novog sada.zanima me 1620 u solidnom stanju.
 
Odg: Djuro Djakovic

reci mi kolki je bubanj kod dd km 770?
 
Odg: đuro đaković M1620H

a jel znas koja je cena?moze i mk770
 
Odg: đuro đaković M1620H

moj poznanik je pre godinu dana uzeo đuru sa adapterom za kukuruz, hederom za žito i adaptacijom za suncokret-suma sumarum 16000E ... i samo piči po ataru. Najveći problem za đuru je da se probije po asfaltu do njive,pogotovo gde je malo veći obim saobraćaja, a kad uđe u njivu, svi problemi nestaju :cao:
 
Odg: đuro đaković M1620H

hvala druze za odgovor.ali mene zanima samo sa zitnim hederom djuro djakovic.moze M1620 a moze i MK770.
Post je spojen: [time]1257440663[/time]
_________________________________________________
nije mk nego KM
 
Odg: đuro đaković M1620H

Interesujeme koji su naj cesci problemi na djuri 1620 koi motor nosi i kako mu se krece potrosnja po hektaru .Neko je spomenuo da je bolji far 1600 od djure 1620 pa me interesuje u cemu je razlika .
 
Odg: đuro đaković M1620H

Zdravo ja sam novi na forumu.Drago mi je da se mogu negdje obratit za savjete. Ja namjerajem da otvorim neku mini farmu. Ja sam mislio uzet traktor. IMT 539,normalno berac kukuruza, e sada koji ogovara da ga koristim s ovom tipom TRAKTORA, i kolko je para taj berac.

Hvala.
 
Odg: đuro đaković M1620H

Zoran Kostović je napisao(la):
Dobro došao.Daj malo više podatakaa osebi.
Hvala,
Zovem se Enis iz BOSNE(Zivinice) Trenutno radim na bliskom istoku. Zelim se vratit kuci i poceti neki posao.Trazeci neke teme,odnosno uvod u posao, nasao sam na vas forum, bas mi se svidio, i mislim da se moze mnogo sta naucit od vas. Nebi zelio nikog opTerecavat o ovome odnosno o mojim pitanjima, osim ako kad imate vremena odgovrite?Hvala
 
Odg: đuro đaković M1620H

Mislim da bi trebalo da se prebaciš na adekvatnu temu kako bi ti neko od forumaša pomogao.Na to će ti već skrenuti pažnju neko od moderatora ili admina.Moje je mišljenje da uz 539 i nemaš neki veliki izbor berača s obzirom na njegovu snagu.U svakom slučaju jednoredni a tip i godište zavise od količine novca koju si spreman da odvojš.
 
Odg: đuro đaković M1620H

zoran0001 je napisao(la):
Interesujeme koji su naj cesci problemi na djuri 1620 koi motor nosi i kako mu se krece potrosnja po hektaru .Neko je spomenuo da je bolji far 1600 od djure 1620 pa me interesuje u cemu je razlika .
Nisi valjda rešio da zameniš ZMAJa
 
Nazad
Vrh