Čestitke za ponove.

Kardan imam ja nekoliko rasipaca kupljenih u Holandiji, mogao si produziti da ih natovaris ako imas mesta, normalno platio bih ti dovoz.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока
 
Posto je ovakva cisterna od 6-7000 litara polovna?
Cisterne ovakve ili slicne sam napipao po oglasima za oko 1500-2500€ a u full stanje, dobre gume, sva creva i do 4000€
Vise gledam za onu sto se otvara pozadi... jer bi mogla dobro da se napuni sa kojesta xD

@sinisa1979
Moglo bi da nisam obecao komsiji da kada kupujem za mene nesto da mu doteram na jedan trosak cisternu. ✌️


Kardan imam ja nekoliko rasipaca kupljenih u Holandiji, mogao si produziti da ih natovaris ako imas mesta, normalno platio bih ti dovoz.

Послато са 5023F уз помоћ Тапатока

Izvini kolega, ali to mi je mnogo daleko. Gledam tu do oko Minhena i Stuttgarta jer imam posla i kuci 2-3 dana i nekako mogu da se iskradem ali vise nebi moglo.

Za labudicu uzima ovaj gde je rentiram u KS 50€ na dan i tovari 2 vozila do 3500kg tako da moram da zurim da nebi bilo do Soluna 100 samuna
 
I ja trazim cisternu sa tandem osovinom,5000_6000L
Ima ih po stranim oglasima... samo treba da se ode.
Drugo je kad se gleda na licu mesta i da se pogleda unutra onda znas sta dobijas.


Kardan, produženi sto uvek treba. Ako ti iskoči tako nešto bilo kad,slobodno se javi!

Nadje se po oglasima sve i svasta. Vazi kad vidim neki dobar pusti cu poruku.

Za sebe trenutno gledam jos za neki grajfer ili dizalicu sto je na prikolici da bi mogo trupci da tovarim u braniku.
Rotaciona kosa mala sa hidrulikom do 165cm tipa Vicon, PZ Zweegers, Deutz-Fahr i frezu za traktor do 180cm
Ma da se razmisljam za kosu i frezu dal da kupim novu.

Bas steta sto nema ovakva Sipva ali samo manja da bi mogao po sljivaku da vrtim po volji
f99f14589e874ad0e4c9a1e3e782d733.jpg
 
Добродошао у клуб господара прстенова

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Добродошао у клуб господара прстенова

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга

Vec 8 godina vozem audi jaje a sto se tice ovog a4,on je od 155 konja i prema audi jajetu od 90 konja ovo ide ko avion mada je prosao trista deset hiljada..(valjda pravih)
 
Nazad
Vrh