IMT

pa imas sa obe bočne strane pumpe otvore. Trebalo bi da je sa desne strane (kada gledaš od napred). Verovatno imaš čep ili tako nešto koji treba da odvrneš i umesto njega da zavrneš sondu.
 
Ništa . Traktor kad se ukopa treba drugi puno da je jači pa da ga izvuče iz rupe.I da je IMTbio duplak a ovaj ne isto bi bilo .
 
više manje ovaj traktor nema veze sa 560.to ja sad neki 578 valjda:sta:.motor iz tamića 80, gume od 577(valjda su 3o") samo je menjač ostao sa 3 brzine
 
dopisivao sam se sa dečkom Miroslav se zove i zadnje felne sa gumama i tegovima su od 577 18.4/30 bar je tako on rekao mislim i da ima napisano u komentarima negde.od tamića je motor samo se nesećam od kog.valjda 80.i rezervoar mu je okrugli ispod kabine
 
Da MIroslav ,a ovaj John ima dosta loše gume.Dobro idu ovi IMTovi u PRVOJ a nije jak gas.
 
Stvarno mi je krivo sto mnogi podcenjuju nase imt traktore,i sto ih fabrika malo nije modernizovala ,al sta je tu je.Ma samo dasu im stavljali gramerova sedista i par sitnica ali?
 
Ko ih podcenjuje neka kupuje one od 100 000evra pa ce posle njih da precenjuje.Za mene je IMT svetska marka i uzivam u njemu koliko to uslovi dozvoljavaju.A da je IMT nastavio tempom kakvim je jedno vreme krenuo tresle bi se pantalone u mnogim firmama na zapadu.
 
Poslednja izmena:
Steta sto je nas IMT poslovao kao sto jeste,inace bi bilo dobri traktori fali im samo modernija kabina i nista vise... Da su oni uradili (primer) IMT 539 sa zatvorenom kabinom i konfornom pa to bi bilo pun pogodak za menja gazdinstva za prskanje setvu i ostale lake radove a ne ostavili ga takvog kakav je i nista... I jos ce da propadnu skroz... Steta sta se u ovoj zemlji dozvoljava...
 
Steta sto je nas IMT poslovao kao sto jeste,inace bi bilo dobri traktori fali im samo modernija kabina i nista vise... Da su oni uradili (primer) IMT 539 sa zatvorenom kabinom i konfornom pa to bi bilo pun pogodak za menja gazdinstva za prskanje setvu i ostale lake radove a ne ostavili ga takvog kakav je i nista... I jos ce da propadnu skroz... Steta sta se u ovoj zemlji dozvoljava...

Ja sam tako nešto trućkao i o proizvođačima traktorskih prikolica koji se ne prilagođavaju trendovima pa gube tržišnu bitku, a forumaši graknuše na mene kao na narodnog dušmanina.
:sjasi:

Što se niko nije setio da i domaćim fabrikama traktora IMT i IMR da šansu, pa makar kao i kragujevačkoj "Zastavi"? Makar i da ih je preuzeo njihov MF ili čak neko deseti, npr. MTZ, samo da se proizvodi u Srbiji ono što prvenstveno domaći potencijalni kupac traži, da se ljudi zaposle, a mi da te modele kupujemo po povoljnim uslovima za četvrtinu cene jeftinije u odnosu na konkurenciju u istoj klasi kao FIAT 500.
Isto tako i ZMAJ da su preporodili.
 
Nevidim zasto bi kad svi znamo da je to istina... Jedino mi se svidja sad ovaj novi IMT 577 onako dosta je tu promena i mnogo lepsi traktor,sedeo sam u njemu i nemam zamerke,kupio ga jedan penzioner kod mene u selu i samo se vozika sa njim stvarno lep traktor samo da nastave sa tim tempom i na svim modelima da bude takvih promena i ja mislim da bi se vise prodavali.. Ali naravno da ne budu odmah alavi i da poskupe duplo... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh